Datacard wspiera walkę z rakiem piersi

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150112.datacard.01.400x267Do znakomitego grona firm wspierających kobiety w walce z rakiem piersi dołączył Datacard, wprowadzając na rynek limitowaną edycję różowych drukarek SD260. Część dochodu z ich sprzedaży zostanie przekazana na rzecz Fundacji Różowej Wstążki.

Pieniądze pokryją koszty leczenia osób chorych oraz akcji uświadamiających, których celem będzie zwiększenie liczby wykryć choroby w jej wczesnym stadium. Fundacja sponsoruje również projekty i zapewnia wsparcie dla organizacji zajmujących się problematyką raka piersi.

Różowa drukarka kart SD260 należy do jednego z najpopularniejszych modeli firmy Datacard. Urządzenie przeznaczone jest do średnionakładowego druku spersonalizowanych kart. Drukarka SD260 idealnie sprawdza się w małych i średnich przedsiębiorstwach, szkołach, szpitalach, instytucjach rządowych i finansowych, centrach sportowych oraz wszędzie tam, gdzie wydawane są identyfikatory, legitymacje, karty upominkowe i karty kontroli dostępu.

Oficjalnym dystrybutorem specjalnej edycji drukarki Datacard SD260 na terenie Polski jest firma Koncept-L www.koncept-l.pl.

Więcej informacji na temat akcji znajdą Państwo tutaj.

Źródło: KONCEPT-L Spółka Akcyjna