CF BPS z tytułem „Lider Rynku”i wyróżnieniem „Euro Leader”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bps.centrum.finansowe.250x8Centrum Finansowe Banku BPS po raz drugi z rzędu zdobyło tytuł i statuetkę w konkursie promocyjnym Lider Rynku oraz wyróżnienie w kategorii Euro Leader. Nagrody odebrała Prezes Zarządu Joanna Nowicka-Kempny, która jednocześnie została wybrana Prezydentem Forum Liderów Polskich - pierwszy raz w historii konkursu funkcję tę będzie pełnić kobieta. Uroczysta gala odbyła się 24 maja 2012.

Nagroda Lider Rynku 2012 została przyznana w kategorii „Firma”. Tym samym Centrum znalazło się w gronie najlepszych w Polsce firm w zakresie restrukturyzacji i windykacji należności. Podstawowe kryteria oceny to: produktywność, kreatywność, innowacyjność, jakość produktów i usług, konkurencyjność przy zachowaniu standardów etyki kupieckiej.

– Otrzymane wyróżnienia to dla nas duży prestiż. Mam nadzieję, że dzięki nim zyskamy jeszcze większe zaufanie naszych klientów. Chcę zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie – mówi Joanna Nowicka-Kempny, Prezes Zarządu CF BPS. Centrum odebrało wyróżnienia po raz drugi z rzędu.

Konkurs Lider Runku Euro Leader organizowany jest od 2003 roku przez Forum Liderów Polskich. Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs rozstrzygany jest w kategoriach: firma, produkt, usługa, obejmując przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe.

Joanna Siedlaczek