CBRE agentem Centrum Handlowego Plac Unii City Shopping w Warszawie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

cbre.02.445x113CBRE, wiodąca na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych,  została wybrana na jednego z agentów odpowiedzialnych za komercjalizację Centrum Handlowego Plac Unii City Shopping w Warszawie.

Plac Unii City Shopping, oferujący 15.500 m kw. powierzchni handlowej, jest częścią prestiżowego kompleksu biurowo-handlowego Plac Unii. Nieruchomość zlokalizowana jest obok Placu Unii Lubelskiej, jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych stolicy. Właścicielem nieruchomości jest Liebrecht & Wood / BBI Development SA.

„Plac Unii uznawany jest za jeden z najbardziej unikatowych projektów nieruchomościowych stolicy i cieszymy się na współpracę z inwestorami przy komercjalizacji ich flagowego centrum handlowego. Do grona najemców City Shopping dołączyły już takie znane marki jak Armani Jeans, Marella, Liu Jo, Deni Cler, Laura Ashley Home, Massimo Dutti, Zara, H&M i wiele innych. Z pomocą CBRE lista najemców wkrótce powiększy się o kolejne marki.” –  powiedziała Beata Kokeli, Senior Director działu powierzchni handlowych w CBRE.

Źródło: CBRE