Bezpłatne bankomaty dla klientów Banku SMART

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bank.smart.01.448x199Od dziś, czyli 12 grudnia 2014 roku klienci Banku SMART będą mogli korzystać z darmowych bankomatów bezterminowo.

Dotychczas klienci Banku SMART mogli wypłacać bez ograniczeń gotówkę z bankomatów do 31.12.2014 r. w ramach promocji. Po tym okresie Bank planował wprowadzić ograniczenie na trzy bezpłatne wypłaty.

Od dzisiaj klienci banku będą mogli wypłacać pieniądze bez żadnych ograniczeń i za darmo z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie także w przyszłym roku.

SMART Konto będzie zatem nadal kontem całkowicie bezpłatnym, z darmowymi wypłatami z bankomatów, darmowym prowadzeniem konta i przelewami krajowymi przez Internet oraz, kartą płatniczą bez żadnych warunków.

Ponadto, od 12 lutego 2015 roku, dotychczasowi klienci Banku SMART będą mogli korzystać z nowego sposobu wyznaczania oprocentowania konta SMART procent: o ile wcześniej nie zostanie ogłoszone specjalne oprocentowanie dla tego konta, bank będzie je określał raz w miesiącu, na podstawie obiektywnego wskaźnika WIBOR 3M. Natomiast od dziś na nowo otwieranych kontach SMART Procent środki tam zgromadzone będą posiadały specjalne oprocentowanie 3,5% do 50 000 i 2,5%  powyżej tej kwoty. Oprocentowanie specjalne będzie obowiązywało do 11.02.2015 r.

Źródło: Bank SMART