Bank spółdzielczy w Przemkowie FILAREM SPÓŁDZIELCZOŚCI 2013

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bs.przemkow.250x64Szanowni Państwo z przyjemnością  informujemy, że Bank Spółdzielczy w Przemkowie otrzymał nagrodę FILAR SPÓŁDZIELCZOŚCI 2013.

Filary Spółdzielczości to ogólnopolski program prowadzony przez redakcję „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Jego celem jest docenienie tych spółdzielni, które w swoich codziennych działaniach wyróżniają się jakością zarządzania i obsługi.

7 listopada br. w Katowicach odbył się Polski Kongres Przedsiębiorczości. Kilkuset przedstawicieli świata biznesu, polityki, spółdzielczości i nauki debatowało na temat przyszłości polski w jej kluczowych obszarach. Podczas wieczornej gali odbyło się także wręczenie nagród najlepszym polskim firmom i spółdzielniom, które na przestrzeni mijającego roku wykazały się najlepszym zarządzaniem.

Nagrodą ustanowioną aby uhonorować najlepsze, najprężniej działające polskie spółdzielnie jest Filar Spółdzielczości. Celem programu i przyznawanej nagrody jest pokazanie na najlepszych przykładach, że ruch spółdzielczy ma się dobrze i stoi na solidnych filarach.

Źródło: www.bs-przemkow.pl