Bank Pocztowy promuje transakcje kartą stokenizowaną – 1600 nagród do zdobycia

Bank Pocztowy promuje transakcje kartą stokenizowaną – 1600 nagród do zdobycia
Źródło: Bank Pocztowy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pocztowy wystartował z kolejną promocją „Zawsze po drodze” w ramach Programu lojalnościowego Mastercard® Bezcenne® Chwile. Tym razem w promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni Klienci z kartą zapisaną do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Warunkiem uzyskania gratyfikacji jest dokonanie 3 transakcji kartą stokenizowaną w portfelu cyfrowym. Promocja potrwa do 31 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród. Zdobyte w promocji punkty Klienci mogą wymienić na nagrody, takie jak m. in. vouchery na paliwo na kwotę 100 zł, nagrody rzeczowe lub zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, poinformował Bank.

W promocji „Zawsze po drodze” biorą udział zarówno istniejące, jak i nowe karty debetowe dla Klientów detalicznych (z wyjątkiem karty Caritas), karty kredytowe, karty dla firm, a także karty już wcześniej zarejestrowane w programie.

Bank Pocztowy premiuje Klientów, którzy w czasie trwania promocji dokonają 3 transakcji kartą zapisaną do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, stokenizowaną w portfelu cyfrowym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Xiaomi Pay). Po dokonaniu transakcji Klient otrzyma punkty w programie, które w przeliczeniu dają kwotę 100 zł.

Dodatkowo, nagrodzony Klient sam decyduje na co przeznaczy otrzymane punkty. W katalogu nagród do wyboru są m.in. vouchery kwotowe (np. na paliwo, bilety do kina), nagrody rzeczowe, ale także zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia.

Czytaj także: Karty ze skrobi kukurydzianej w Banku Pocztowym

„Zawsze po drodze” – trzy transakcje kartą cyfrową

– Oferta „Zawsze po drodze” przeznaczona jest dla wszystkich Klientów Banku – nowych oraz dotychczasowych. Wystarczy dodać do portfela cyfrowego kartę zapisaną w programie lojalnościowym oraz zrealizować nią 3 transakcje.

Otrzymane punkty Klient może wymienić na przydatne w okresie okołoświątecznym nagrody, takie jak np. vouchery na paliwo.

Celem jest promowanie płatności mobilnych. Płatności za pomocą cyfrowego portfela np. w telefonie lub zegarku są obecnie najbezpieczniejszą formą płatności kartą, a dodatkowo bardzo szybko wchodzą w nawyk. Klienci, którzy raz spróbują tej metody płatności, już przy niej zostają.

Zachęcamy zatem naszych Klientów do wypróbowania nowoczesnych, bezpiecznych i wygodnych rozwiązań – komentuje Joanna Moskalik, p.o. dyrektora Departamentu Produktów Detalicznych i Usług Płatniczych.

Czytaj także: Bank Pocztowy z najlepszymi wynikami w historii – zysk netto za I półrocze 2023 r. wyniósł 106,5 mln zł

Jeden klient – jedna nagroda

W ramach promocji „Zawsze po drodze” jeden Klient może otrzymać tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby kart zarejestrowanych w Programie i stokenizowanych w portfelu cyfrowym.

Pula nagród jest ograniczona do 1600 sztuk.

Klienci, którzy spełnią warunki jako pierwsi, otrzymają bonus – 8 000 punktów.

Oferta promocyjna Banku Pocztowego potrwa do 31 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania nagród.

Źródło: Bank Pocztowy SA