Bank Pekao i PLL LOT ze strategiczną współpracą w programie Miles & More

Bank Pekao i PLL LOT ze strategiczną współpracą w programie Miles & More
Fot. stock.adobe.com / redfoxca
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pekao S.A. oraz Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. podpisały umowę o współpracy, zgodnie z którą Bank Pekao zaoferuje klientom udział w największym w Europie programie lojalnościowym Miles & More. Uczestnicy programu będą mogli gromadzić mile za transakcje dokonywane wybranymi kartami banku, w tym Kartą Kredytową z Żubrem, poinformował Bank.

Karty kredytowe Miles & More dostępne są w ponad 20 krajach i zapewniają użytkownikom atrakcyjne przywileje. W pierwszym kwartale 2024 r. Bank Pekao we współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT udostępni swoim klientom dodatkową możliwość zbierania mil w programie Miles & More.

Dzięki podpisanej umowie klienci Banku Pekao poza milami za przeloty będą mogli gromadzić mile także za transakcje kartą bez względu na to, gdzie będą one dokonywane.

– Cieszymy się z nawiązania strategicznej współpracy z PLL LOT oraz Miles & More. Rozpoczęliśmy już prace nad wspólną ofertą produktową. W Banku Pekao tworzymy rozwiązania, które pomagają naszym klientom realizować ich potrzeby finansowe, zarówno codzienne, jak i te związane z podróżami. Jestem przekonany, że będzie to najlepsza tego typu oferta w Polsce – mówi Paweł Strączyński, wiceprezes zarządu Banku Pekao S.A.

Czytaj także: Bank Pekao S.A. udostępnia kredyty i produkty oszczędnościowe oparte o WIRON

Miles & More od 2024 roku w Banku Pekao

36 milionów członków Miles & More na całym świecie czyni ten program największym w Europie programem lojalnościowym dla osób często podróżujących.

Mile gromadzi się latając LOT-em i innymi liniami partnerskimi sojuszu Star Alliance oraz korzystając z usług partnerów programu. Mogą one być wykorzystane na atrakcyjne nagrody, między innymi bilety lotnicze, pobyty w hotelach, wynajem aut.

– Wierzymy, że partnerstwo Banku Pekao z LOT-em pozwoli dostarczyć najwyższą jakość i kolejną korzyść naszym pasażerom. To co jest unikalne w tej współpracy, to fakt, że klienci otrzymują korzystną ofertę bankową, oraz że mogą gromadzić mile, płacąc za codzienne zakupy. To daje im możliwość szybszej realizacji marzeń o podróżowaniu – mówi Michał Fijoł, prezes zarządu PLL LOT S.A.

Czytaj także: Rada nadzorcza PLL LOT powołała nowego prezesa spółki

Karta z Żubrem w programie Miles & More

Karta Kredytowa z Żubrem Banku Pekao to produkt skierowany do wszystkich klientów. Karta jest dostępna w trzech pakietach – Standard, Złoty i Platynowy.

Może ona być darmowa w każdym z pakietów, a jej unikalne cechy to między innymi możliwość zmiany pakietu w dowolnym momencie, spłata w ratach 0%, zwrot za zakupy w Internecie, ubezpieczenia w podróży czy bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu.

Czytaj także: Kredyt ekologiczny FENG z dotacją do 80 proc. w ofercie Banku Pekao S.A.

Źródło: Bank Pekao SA