Allianz: sprawdź status szkody przez internet

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

allianz.01.400x196Allianz uruchomił nowy serwis internetowy dla klientów likwidujących szkodę majątkową. Serwis zapewnia klientowi całodobowy dostęp do informacji o tym, na jakim etapie znajduje się szkoda oraz do dokumentacji z nią związanej.

W trakcie zgłoszenia szkody klient otrzymuje na swój telefon komórkowy hasło dostępu do serwisu. Po zalogowaniu się do systemu może krok po kroku śledzić cały proces likwidacji szkody. Dodatkowo klienci mogą też w razie potrzeby na bieżąco uzupełniać dokumentację o kolejne dokumenty.

To znacznie przyspieszy obieg dokumentacji, a dzięki temu, że trafi ona bezpośrednio do osoby obsługującej szkodę, skróci czas potrzebny na decyzję o wypłacie odszkodowania. „Wysoka jakość likwidacji szkód jest od wielu lat wyróżnikiem Allianz. Wprowadzone przez nas narzędzie to kolejny krok w stronę realizacji oczekiwań klientów, którzy mogą liczyć na szybsze załatwienie ich sprawy” – podkreśla Jarosław Zieliński, dyrektor Departamentu Strategii i Standaryzacji Likwidacji Szkód w Allianz.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń