„Akademia Przedsiębiorcy” Kredyt Banku w 5 miastach

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Kredyt Bank rozpoczął V cykl spotkań "Akademii Przedsiębiorcy". Tematem bezpłatnych konferencji dla przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora MSP są "Zatory płatnicze w firmie - jak sobie z tym radzić?" Podczas tej edycji odbędzie się 5 spotkań: w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu.

Kredyt Bank już po raz piąty zaprasza przedsiębiorców na seminaria i warsztaty, podczas których eksperci i praktycy uczą, jak skutecznie zarządzać firmą, wybierać strategie i radzić sobie z istotnymi kwestiami prowadzenia biznesu. V cykl zainaugurował Brian Tracy, inspirujący mówca i jeden z największych autorytetów biznesu, który w październiku w Warszawie przeprowadził całodniowe szkolenie na temat nowoczesnych strategii skutecznego zarządzania ludźmi. Jego wykładu wysłuchało prawie 2500 osób z całej Polski.

Kolejne spotkania z przedsiębiorcami odbędą się w Gdańsku (22 listopada), Warszawie (28 listopada), Poznaniu (29 listopada), Katowicach (6 grudnia) i we Wrocławiu (13 grudnia).

Podczas konferencji przedsiębiorcy dowiedzą się m.in., jak efektywnie zarządzać środkami finansowymi firmy i ustrzec się kumulacji zadłużeń – głównych barier rozwoju małych i średnich firm. Wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci i praktycy biznesu z kilku firm i instytucji: Kredyt Banku, Coface Poland, Krajowego Rejestru Długów oraz Brian Tracy International. Uczestnicy będą mogli uzyskać od nich odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. zarządzania należnościami firmy w zmieniającym się środowisku biznesowym, prognoz wzrostu gospodarczego, inwestycji, stóp procentowych i kursów walutowych, branż najbardziej i najmniej narażonych na skutki spowolnienia gospodarczego.

Podczas warsztatów prelegenci wyjaśnią, jak monitorować i windykować należności oraz profesjonalnie negocjować z dłużnikami. Zdradzą też, jak poznać, czy partner biznesowy jest godny zaufania, co jest ważne i dlaczego w komunikacji z klientem. Dyskusja panelowa na temat zatorów płatniczych będzie z kolei okazją do bezpośredniego podzielenia się spostrzeżeniami i wskazania problemów napotykanych przez firmy w codziennej działalności.

Konferencja jest bezpłatna. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zarejestrować się na stronie www.akademia-przedsiebiorcy.pl

Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski program dla przedsiębiorców, poświęcony tematyce praktycznych metod budowania wartości firmy, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy, zarządzania personelem i podnoszenia konkurencyjności. Tworzą go cykliczne spotkania – seminaria, wykłady, panele dyskusyjne – w wielu miastach Polski. Celem programu jest dostarczenie wiedzy i narzędzi, które pozwalają uzyskiwać przewagę konkurencyjną, rosnąć i zwiększać skalę biznesu szybciej i skuteczniej od innych.

Od inauguracji we wrześniu 2010r. do dziś Kredyt Bank zorganizował już 179 spotkań pod patronatem lokalnych izb gospodarczych i samorządów lokalnych. Wzięło w nich udział ponad 13 tys. przedsiębiorców.

Źródło: Kredyt Bank