5,25 proc. na nowej lokacie Meritum Banku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

monety.02.250x167.gifMeritum Bank wprowadza do oferty nową, 4-miesięczną lokatę, której oprocentowanie jest jednym z najatrakcyjniejszych na rynku i wynosi 5,25 proc. w skali roku. Lokata dostępna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów. Można ją założyć na stronie internetowej Banku lub po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej.

Atrakcyjne oprocentowanie nowej lokaty ma zachęcić do skorzystania z naszej oferty osoby, które nie są jeszcze klientami Banku. Nie zapominamy jednak także o obecnych klientach oferując im równie wysokie stawki, co jest dla nich potwierdzeniem, że dokonali dobrego wyboru lokując swoje oszczędności w Meritum Banku – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku.

Lokatę można założyć w Internecie wypełniając wniosek na stronie internetowej www.meritumbank.pl lub po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej. W obu przypadkach nie jest potrzebna wizyta w oddziale czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera.

Minimalna kwota wymagana do złożenia lokaty to 1000 zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.

Źródło: Meritum Bank