3-miesięczna lokata o oprocentowaniu 3,7 proc.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

meritum.bank.logo.250x76Meritum Bank wprowadza specjalną ofertę 3-miesięcznej lokaty o oprocentowaniu 3,7 proc. w skali roku. Lokatę można założyć w dniach 9-12 grudnia na stronie internetowej Banku oraz w systemie bankowości elektronicznej.

Mikołajkowa oferta Meritum Banku zapewnia najwyższe na rynku oprocentowanie wśród depozytów 3-miesięcznych, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

– Okres przygotowań do Świąt oznacza zwykle większe wydatki, jednak osobom, które w tym czasie poszukują ciekawych możliwości oszczędzania, Meritum Bank postanowił zrobić mikołajkowy prezent – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku. – Nasza oferta jest w tej chwili najatrakcyjniejszym na rynku depozytem, z którego skorzystać może każdy, bez żadnych ograniczeń – dodaje.

3-miesięczna lokata o oprocentowaniu 3,7 proc. w skali roku, dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Banku.

Można założyć ją w Internecie wypełniając wniosek na stronie internetowej www.meritumbank.pl lub po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej. W obu przypadkach nie jest potrzebna wizyta w oddziale czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera.

Lokata będzie dostępna w ofercie Banku od 9 do 12 grudnia br. (włącznie).

Minimalna kwota wymagana do złożenia lokaty to 1000 zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.

Źródło: Meritum Bank