10 maja 2022 roku czwarta edycja e-Leasing Day

10 maja 2022 roku czwarta edycja e-Leasing Day
Źródło: ZPL
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
10 maja 2022 r. odbędzie się już czwarta edycja „e-Leasing Day”. Udział w tym wydarzeniu wezmą przede wszystkim firmy z sektora branży leasingowej oraz IT. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie cyfrowe wsparcie dla procesów w leasingu, poinformował Związek Polskiego Leasingu.

Program konferencji zakłada przeprowadzenie prezentacji i paneli dyskusyjnych, w trakcie których prelegenci porozmawiają o budowaniu nowych narzędzi wsparcia oraz automatyzacji obsługi transakcji leasingowej.

Wśród zagadnień szczegółowych znajdą się między innymi: digitalizacja procesu zawierania umowy leasingowej, cyberbezpieczeństwo, elektroniczna identyfikacja klientów, możliwości, jakie daje finansowanie w kanałach cyfrowych, cyfryzacja procesów back office.

Czytaj także: Firmy leasingowe ostrzegają przed nowym procederem przestępców

Temat IV edycji: efektywność procesów, wspierana przez cyfrowe narzędzia

‒ Czwarta edycja „e-Leasing Day” to coraz dojrzalszy merytorycznie projekt. Zaczynaliśmy od ogólnej wizji, czym może być digitalizacja w branży leasingowej, która wcześniej nie kojarzyła się z nowoczesnością – mówi Marcin Balicki, członek Rady Związku Polskiego Leasingu i prezes Zarządu Millennium Leasing i dodaje:

-Druga edycja skoncentrowana była na poszukiwaniu wspólnych dla branży projektów. Jeden z nich, System Dokumentów Strukturyzowanych, jest w tej w chwili w ostatniej fazie realizacji, pozostałe – czekają na swój czas. Trzecia edycja ogniskowała tematykę wystąpień wokół skutecznego wdrażania projektów. W tym roku – wspólnym mianownikiem będzie efektywność procesów, wspierana przez cyfrowe narzędzia. Chcemy, aby było pragmatycznie w każdym wymiarze.

Czytaj także: Mimo niedostatku samochodów firmy leasingowe uzyskały w 2021 roku rewelacyjne wyniki finansowe

Spotkania i dyskusje już stacjonarnie

Wydarzenie jest skierowane do menedżerów z firm leasingowych i wynajmu, firm, zajmujących się procesami, produktami i rozwojem narzędzi informatycznych, ekspertów rynku oraz partnerów, dostarczających innowacyjne rozwiązania.

Po ostatniej edycji zrealizowanej online, tegoroczne wydarzenie przybierze formę stacjonarną. Odbędzie się w Warszawie, w Warsaw Plaza Hotel.

Konferencja e-Leasing Day jest wspierana przez ekspertów Grupy ds. Digitalizacji i Grupy ds. PR, działających przy Związku Polskiego Leasingu.

Organizatorem konferencji jest Związek Polskiego Leasingu.

Agenda konferencji i rejestracja są dostępne na stronie: www.eleasingday.pl

Źródło: Związek Polskiego Leasingu / ZPL