Złoty Bell dla ING Bank Śląski

Złoty Bell dla ING Bank Śląski
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
ING Bank Śląski po raz trzeci został nagrodzony statuetką Złoty Bell w kategorii "Mobilny Bank Roku 2015". W tym roku bank doceniono za dwie aplikacje mobilne - ING BankMobile dla klientów detalicznych oraz ING Business dla klientów korporacyjnych.

ING Bank Śląski zgłosił do konkursu dwie aplikacje mobilne razem – jako ING Mobile, bo wspólnie pozwalają zarządzać zarówno finansami prywatnymi, jak i finansami większej firmy. Obie aplikacje wyróżnia nowoczesny design i przyjazny interfejs. Można z nich korzystać na najbardziej popularnych systemach mobilnych: Windows Phone 8.0, Android 2.2, BlackBerry 10 oraz iOS 5 i nowszych.

Gala Mobility Trends to prestiżowe spotkanie osób związanych z branżą nowoczesnych technologii w Polsce. Plebiscyt odbywa się co roku i ma na celu podsumowanie nowości rynkowych, które spotkały się z największym zainteresowaniem konsumentów. Statuetki Złoty Bell zostają przyznane za najlepsze produkty, usługi i wydarzenia w dziedzinie telekomunikacji oraz nowoczesnych technologii w poprzednim roku. Laureaci konkursu są wybierani przez konsumentów w głosowaniu internetowym.

DRH