Za innowacje na rynku nieruchomości ‒ REDD wśród najlepszych start-upów CEE

Za innowacje na rynku nieruchomości ‒ REDD wśród najlepszych start-upów CEE
Fot. stock.adobe.com / Song_about_summer
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
REDD trafił na listę "CEE Startups Of The Month" przygotowaną przez Vestbee, platformę online dla start-upów, funduszy VC, akceleratorów i korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej, poiformowała Firma.

Wybraliśmy najbardziej ekscytujące start-upy z Europy Środkowo-Wschodniej, które są warte uwagi ‒ pisze Ilya Mikhalchyk-Kananenka, Partnerships & Community, Vestbee.

REDD zgromadził już 16 miliardów danych o ponad 2100 nieruchomościach w 32 miastach,

Vestbee opisując platformę zauważa, że REDD zmienia konserwatywny rynek nieruchomości i daje profesjonalistom z rynku nowoczesne narzędzie do pracy.  

Ułatwienia dla profesjonalistów

‒ Zabieramy wszelkie czasochłonne, mechanicznie wykonywane czynności i dajemy czas na zdobywanie nowych klientów oraz na twórcze myślenie o rozwoju firmy.

Pomagać profesjonalistom. To nasza misja, dlatego tym bardziej cieszy nas, że trafiliśmy na listę najciekawszych start-upów w Europie Środkowo-Wschodniej ‒ wylicza Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.

Innowacje w obrocie nieruchomościami


Czym system REDD różni się to od innych systemów działania?

‒ Każda z danych może być tutaj analizowana wielokrotnie, „recyklingowana”, oglądana z różnych stron, przez tysiące obserwujących, a korzyści z jednej danej mogą być nieskończone.

To nie liczba wpisana jednorazowo w tabelkę i wrzucona do szuflady na kwartał, albo na zawsze. Tutaj jedna dana wielokrotnie na siebie pracuje ‒ dodaje Piotr Smagała, Managing Director & Co-Founder, REDD.

REDD zgromadził już 16 miliardów danych o ponad 2100 nieruchomościach w 32 miastach, a z bazy korzystają najwięksi na rynku: Avison Young, CBRE, Deka Immobilien, Globalworth, GTC, EY, Hines, Savills.

Źródło: Real Estate Digital Data / REDD