Wyróżnienie dla Aplikacji SGB Mobile

Wyróżnienie dla Aplikacji SGB Mobile
Źródło: SGB-Bank SA
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Stworzona na potrzeby klientów i banków Spółdzielczej Grupy Bankowej, aplikacja SGB Mobile została uhonorowana wyróżnieniem Lider Roku 2020 w prestiżowym konkursie technologicznym Techno Biznes, poinformował Bank.

Wyróżnienie w konkursie Lider Roku 2020 przypadło w udziale aplikacji mobilnej, z której korzystają niemal wszystkie banki Spółdzielczej Grupy Bankowej i która cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem klientów.

Celem konkursu „Lider Roku 2020”, jest wyłonienie instytucji lub firmy, która w minionym roku dokonała najlepszego wdrożenia w obszarze nowych technologii w trzech branżach: bankowość, ubezpieczenia i inne usługi finansowe oraz przemysł 4.0. Rolą konkursów technologicznych „Gazety Bankowej” jest wskazanie koncepcji i realizacji, które zmieniają naszą rzeczywistość biznesową w praktyce.

Wyróżnienie w konkursie Lider Roku 2020 przypadło w udziale aplikacji mobilnej, z której korzystają niemal wszystkie banki Spółdzielczej Grupy Bankowej

Do rywalizacji w otwartym konkursie stanęło ponad 50 wyjątkowych przedsięwzięć i ambitnych zespołów z obszaru polskiej bankowości.  Oceniano tempo i jakość wdrożenia, zastosowane rozwiązania technologiczne, innowacyjność i dostosowanie do realnych potrzeb klientów.

Czytaj także: Specjalna nowa karta płatnicza SGB dla młodzieży

Lider Roku 2020

Mirosław Skiba, prezes Zarządu SGB-Banku SA, odbierający wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursową, podkreśla znaczenie takich nagród dla całego środowiska bankowości spółdzielczej:

– Spółdzielcza Grupa Bankowa przeżywa dobre dni. Nie tylko dlatego, że zbieramy laury za aplikację SGB Mobile, ale przede wszystkim z tego powodu, że o naszych bankach jest głośno, a pozytywne opinie płyną zarówno ze świata mediów, jak i od samych klientów.

Zmieniamy oblicze banków spółdzielczych w ekspresowym tempie – przypomnę, że aplikacja SGB Mobile ma dopiero trzynaście miesięcy, a już zdobyła wiele wyróżnień. To znak, że wykonaliśmy dobrą robotę, że nasza transformacja cyfrowa zapisana w strategii „Otwieramy przyszłość” ma sens i cieszy się społecznym uznaniem.

Wyróżnienie w konkursie na technologicznego Lidera Roku 2020 dedykuję naszym pracownikom, którzy z wielkim poświęceniem, niezależnie od trudnych warunków pandemii, codziennie udoskonalają SGB Mobile.

To znak, że wykonaliśmy dobrą robotę, że nasza transformacja cyfrowa zapisana w strategii „Otwieramy przyszłość” ma sens i cieszy się społecznym uznaniem

Dzięki nim aplikacja ma uniwersalny interfejs i funkcjonalności, za które ceni nas rynek. Nie tylko za zarządzanie subskrypcjami i możliwość kontrolowania swojej kondycji czy zapisywania się na szczepienia. Wkrótce także za otwieranie konta przy użyciu selfie i kredyty prosto z telefonu – dodał Mirosław Skiba.

Czytaj także: FTBS, technologie w strategiach banków spółdzielczych

To nie koniec dobrych wiadomości

Anastazja Truszkowska, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Białymstoku została laureatem konkursu Bankowy Menedżer Roku w kategorii Bank Spółdzielczy.

Banki Spółdzielcze SGB przeżywają okres rozkwitu i intensywnych przemian w sferze technologicznej

Z kolei Roman Dawidowski, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sierakowicach odebrał nagrodę za trzecie miejsce w konkursie na Najlepszy Bank Spółdzielczy.

Laureaci są kolejnym, najlepszym przykładem, że Banki Spółdzielcze SGB przeżywają okres rozkwitu i intensywnych przemian w sferze technologicznej, a ich działalność jest bardzo dobrze oceniana przez klientów, specjalistów z branży i media.

Czytaj także: Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, Bezpieczeństwo w dobie pandemii

Źródło: SGB-Bank SA