„Wyróżniające się banki spółdzielcze” Nagrodzony kapitał i wartości

„Wyróżniające się banki spółdzielcze” Nagrodzony kapitał i wartości
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W warszawskim Hotelu "Gromada" odbyła się Gala Krajowego Rankingu "Wyróżniające się banki spółdzielcze". W uroczystości wręczenia nagród miesięcznika "NBS" wzięło udział około 250 bankowców spółdzielców, przedstawicieli Banków Zrzeszających, ZBP, KZBS, a także instytucji i firm współpracujących z sektorem.

Jak już informowaliśmy, laureatami nagród głównych zostały: w kategorii „Największe banki” Krakowski Bank Spółdzielczy oraz w kategorii „Najefektywniejsze banki” Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku. Nagrody specjalne otrzymało 10, a wyróżnienia po 100 banków w dwóch kategoriach konkursu. Każdy z nich otrzyma specjalny certyfikat poświadczający zakwalifikowanie się do grona najlepszych polskich banków.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI