Wygraj narciarski urlop na światowym poziomie!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

narty.01.400x267Ośrodek sportowy Kitzbühel/Kirchberg rozlosuje wśród wszystkich polskich miłośników zimowego szaleństwa 5 narciarskich urlopów marzeń oraz codziennie po 2 jednodniowe karnety narciarskie.

170 km idealnie utrzymanych stoków, 53 kolejki linowe i wyciągi, doskonałe warunki narciarskie od listopada do maja, atrakcje kulturalne i dobre sklepy – białe szaleństwo w regionie Kitzbühel/Kirchberg kwalifikuje się do kategorii pięciogwiazdkowej.  Dlatego też „Skiresort.de” – największy na świecie portal zajmujący się testowaniem terenów narciarskich – po 2013 także w 2014 roku ogłosił Kitzbühel „Najlepszym terenem narciarskim świata”, przyznając mu najwyższą z dotychczasowych ocen: 4,8 gwiazdki. Poza tym w austriackiej mekce narciarzy goście z Polski znajdą także 4 i 5-gwiazdkowe hotele tuż przy stokach, najlepszą ofertę zarówno dla zaawansowanych, jak i dla początkujących narciarzy oraz przykryte wybornym firnem rozległe trasy. Ale nie tylko dobra zabawa przyciąga amatorów białego szaleństwa do Kitzbühel – ważnym atutem regionu jest też jego korzystna lokalizacja.

Uprzywilejowana pozycja w Tyrolu

Do słynnego „miasta kozic” łatwo dotrzeć niemieckimi autostradami, natomiast narciarze z Polski mają do pokonania nieco krótszą drogę niż do ośrodków regionu Tiroler Oberland. Przy samej drodze do ośrodka narciarskiego – tylko 6 km od Kitzbühel – znajduje się prawdziwa perełka dla miłośników zimowych urlopów: urocza wioska Kirchberg, która przyjmuje swoich gości z prawdziwie tyrolską gościnnością, oferując najlepsze przysmaki regionalnej kuchni, dobrą rozrywkę, bogate życie nocne inajlepsze stoki i wyciągi. Jeśli więc nabraliście ochoty na narciarski wypoczynek w regionie Kitzbühel/Kirchberg, zapraszamy na stronę www.kitzski.pl, gdzie znajdziecie oferty z najlepszego terenu narciarskiego świata, a także będziecie mieli okazję wziąć udział w wielkim internetowym konkursie z nagrodami. Do końca stycznia można wygrać 5 narciarskich urlopów marzeń (każdy obejmuje 5 noclegów i odpowiednie karnety narciarskie dla 2 osób) i codziennie po 2 jednodniowe karnety na cały teren narciarski. Oferta na światowym poziomie, chyba się zgodzicie?

Fakty:

 • region narciarski obejmujący 170 „prawdziwych” kilometrów świetnie utrzymanych stoków, doskonałych zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i dostarczających sportowych wyzwań
 • 53 komfortowe kolejki linowe – część z ogrzewanymi siedzeniami
 • 99 km stoków z naśnieżaniem, 8 zbiorników retencyjnych
 • łatwy dojazd, długa zima i bardzo dobre warunki narciarskie
 • największy operator kolei linowych w Austrii
 • teren narciarski obejmujący 7 gmin i 2 kraje związkowe
 • najtrudniejsza trasa narciarska na świecie: „Die Streif”
 • 120 lat narciarskiej tradycji
 • 56 schronisk i restauracji w górach
 • zakupy, wellness, kulinaria – specjalność Kitzbühel
 • z karnetem narciarskim 50% zniżki na wstęp do aquaparku „Aquarena”
 • bliskość Innsbrucka, Salzburga i Monachium

Wygraj wyjazd na narty do Austrii

1 października ruszyła nowa kampania reklamowa promująca najlepszy region narciarski na świecie. Jednym z jej elementów jest konkurs internetowy z superatrakcyjnymi nagrodami, na myśl o których każdemu miłośnikowi białego szaleństwa z pewnością mocniej zabije serce. Do końca stycznia 2015 r. rozlosowanych zostanie pięć „narciarskich urlopów marzeń” obejmujących pięć noclegów i karnety dla dwóch osób; dodatkowo każdego dnia do dwóch szczęściarzy trafią jednodniowe karnety uprawniające do nieograniczonego korzystania ze wszystkich narciarskich atrakcji regionu.

www.austria.info