WOŚP: ponad 33 000 złotych w eSkarbonce Grupy BPS

WOŚP: ponad 33 000 złotych w eSkarbonce Grupy BPS
Źródło: Bank BPS
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W niedzielę 31 stycznia 2021 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 29. Podliczanie zbiórki trwa. Swoją cegiełkę do tegorocznego Finału dołożyli pracownicy Grupy BPS, którzy od połowy stycznia wpłacali pieniądze do eSkarbonki. Łącznie zebrali 33 076 złotych.

‒ Nasza eSkarbonka była aktywna jeszcze dzień po finale – mówi Agnieszka Chrobot z Zespołu Komunikacji Banku BPS S.A.

‒ Dziś już wiemy, że wspólnie dla WOŚP zebraliśmy ponad 33 000 zł. Ten wspaniały wynik to zasługa Pracowników Grupy BPS – Banków Spółdzielczych, Banku BPS i Spółek Grupy.

Ponad 800 osób otworzyło swoje serca i dorzuciło się do eSkarbonki Grupy BPS. Dziękujemy Państwu w imieniu Orkiestry! ‒ podkreśla przedstawicielka Banku.

Czytaj także: Bank BPS w czasie pandemii dba o swoich pracowników

Finał z Głową

Ideą 29. Finału WOŚP odbywającego się pod hasłem „Finał z Głową” była zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Był to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 

Od początku działalności na sprzęt i programy medyczne  Fundacja WOŚP zebrała 1 mld 330 mln zł.

Czytaj także: Dofinansowanie do kredytów ekologicznych w bankach spółdzielczych z Grupy BPS oraz w Banku BPS

O Grupie BPS

Grupa BPS to największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Tworzy je 325 Banków Spółdzielczych zrzeszonych z Bankiem BPS.

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS to ponad 2 300 placówek, z dostępem do ponad 2 200 bezprowizyjnych bankomatów w całej Polsce dla swoich klientów.

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS obsługują klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jednostki samorządu terytorialnego. Oferują produkty i usługi finansowe dostosowane do potrzeb lokalnych społeczności, w których działają.

Grupa BPS oferuje usługi finansowe w zakresie obsługi maklerskiej, faktoringu, leasingu oraz funduszy inwestycyjnych. Więcej na mojbank.pl

Źródło: Bank Polskiej Spółdzielczości / Bank BPS