WOŚP 2024: w mBanku startuje wielka zbiórka

WOŚP 2024: w mBanku startuje wielka zbiórka
Źródło: mBank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Przed nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego Fundacja będzie zbierać pieniądze na sprzęt do leczenia chorób płuc. Finał odbędzie się 28 stycznia’24, w Warszawie, w nowej lokalizacji – na błoniach PGE Narodowego. Po raz siódmy nie zabraknie tam także mBankowej ekipy. Jak co roku Bank zaczyna swoje kwestowanie miesiąc wcześniej. W aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym pojawiły się już serduszka Orkiestry. Kliknięcie w nie przez klienta oznacza złotówkę na cel tegorocznej zbiórki Fundacji od mBanku, poinformował Bank.

Po raz siódmy mBank gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Każdy klient, który zaktualizuje aplikację Banku do najnowszej wersji, będzie mógł kliknąć w specjalny kafel z sercem WOŚP znajdujący się na pulpicie aplikacji, a za takie kliknięcie mBank przekaże ze swoich środków złotówkę na cel 32. Finału WOŚP.

Analogicznie może też zrobić w serwisie transakcyjnym. W tym roku, po raz pierwszy, mBank uruchomił możliwość klikania i wspierania także w tym kanale. Każdy klient może kliknąć w serce i przekazać 1 zł od mBanku tylko raz.

– W tamtym roku, podczas pierwszej edycji w serce kliknęło ponad 920 tys. osób. Liczymy, że tym razem uda nam się wspólnie pokonać ten wynik. Aby osiągnąć ten cel prowadzimy szeroko zasięgową kampanię marketingową. Spoty reklamowe pojawią się w telewizji, radio, social mediach oraz na Spotify i YouTubie. Będą też bilbordy zlokalizowane na przystankach w centrach miast w Polsce informujące o naszej akcji.

Chcemy by jak najwięcej osób dowiedziało się o tym, jak proste jest pomaganie z mBankiem i dołączyło do nas!

Mamy około 3 mln klientów, który logują się do konta przez aplikację przynajmniej raz w miesiącu, ich aktywizacja to miliony złotych na leczenie chorób płuc – mówi Rafał Jakubowski, dyrektor marketingu detalicznego mBanku.

Tradycyjnie już, klienci będą mogli dokonywać też dodatkowych wpłat, o dowolnej wartości, w każdym momencie trwania akcji. W kampanii Bank podkreśla, że ten krok jest równie ważny, a każda kwota ma znaczenie – mBank to miliony klientów i razem można zebrać więcej!

Czytaj także: Każdy może założyć eSkarbonkę od Mastercard, aby wesprzeć Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak zasilić konto 32. Finału WOŚP przez mBank?

1. Przelewem w serwisie transakcyjnym,

2. przelewem w aplikacji mobilnej,

3. kartą płatniczą dowolnego banku (nie tylko mBanku) przy użyciu terminali płatniczych w naszych placówkach lub u wolontariuszy WOŚP,

4. wpłatami realizowanymi poprzez stronę www.mBank.pl/WOŚP (za pośrednictwem bramki Paynow, także jeśli ktoś nie jest klientem mBanku).

  Karta zaprojektowana przez Jurka Owsiaka i piny dla najmłodszych

  Oprócz akcji klikania w serduszko, bank przygotował też finałową kartę WOŚP w wersji tradycyjnej i mobilnej, projektu Jurka Owsiaka. To pierwsza karta WOŚP, która ma wcięcie blind notch – ułatwiające korzystanie z niej osobom niedowidzącym.

  Do fizycznych kart Bank dodaje wyjątkowe naklejki, które będą powiązane z konkursem na Facebooku. Szczegóły zostaną opublikowane wkrótce na profilu mBank Polska.

  Bank przygotował również coś dla najmłodszych. Pierwsze 2 000 osób, które otworzą eKonto Junior i zamówią do niego opaskę płatniczą dostaną do niej specjalne piny z motywami kojarzony z Orkiestrą. Akcja potrwa od 8 do 28 stycznia ‘24. Wydanie opaski kosztuje 25 zł.

  A dla klientów korporacyjnych ma dodatkową promocję „W Rytmie WOŚP 2024”. mBank przekaże opłaty za prowadzenie nowo otwartych rachunków oraz opłat za kartę WOŚP (otwartych od stycznia do końca lutego 2024) na rzecz Fundacji WOŚP. Będą to opłaty z okresu od stycznia do końca czerwca 2024.

  WOŚP 2024 karty mBanku
  Źródło: mBank / BANK.pl

  Pracownicy mBanku zapraszają do sztabów w Łodzi i Warszawie

  Łącznie w działania związane z Finałem zaangażowanych będzie około 1000 pracowników mBanku.

  Część będzie kwestować, a część poprowadzi sztaby 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie, przy ul. Prostej 18, i w Łodzi przy ul. Kilińskiego 74.

  Zliczą też wszystkie przyniesione w puszkach wolontariuszy pieniądze – w całym kraju.

  Atrakcje dla dzieci w sztabach mBanku – WOŚP 2024

  Warszawa: zabawy z balonami, fotobudka, quizy z nagrodami, strefa kreatywna oraz pokaz akrobatyczny.

  Łódź: zabawy z balonami, strefa brokatowych tatuaży, strefa wyścigów samochodowych na symulatorach, kącik z regionalnymi, łódzkimi przysmakami, nauka robienia pizzy, fotobudka, pamiątkowe przypinki, występ chóru oraz zespołu wokalnego, psy ratownicze z OSP.

  Atrakcje na Błoniach Stadionu Narodowego i w Polsce

  mBank po raz pierwszy zapewni na Wielki Finał koło młyńskie, które stanie na błoniach PGE Narodowego, obok sceny głównej i studia telewizyjnego. Wstęp na koło będzie darmowy.

  Oprócz tego w pięciu miastach w Polsce (Mikołajki, Chorzów, Poznań, Łódź, Warszawa) w dzień Finału pojawią się maskotki serc mBanku i WOŚP, z którymi będzie można zrobić sobie zdjęcie i wziąć udział w konkursie z wyjątkową nagrodą.

  Czytaj także: Dzięki eSkarbonkom Mastercard i akcji #MastercardGrazWOSP konto 31. Finału WOŚP zasiliło ponad 18 mln złotych

  Więcej szczegółów o akcji pojawi się na profilach banku w mediach społecznościowych.

  Youtube: https://youtube.com/embed/GsrKnUD20aw

  Źródło: mBank