Wejdź do świata VerdIT – CRUZ formalnie zmienił nazwę na VerdIT

Wejdź do świata VerdIT – CRUZ formalnie zmienił nazwę na VerdIT
Źródło: BANK.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od wtorku 24 października 2023 r. Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych (CRUZ) oficjalnie zmieniło nazwę na VerdIT. Jest to formalne zwieńczenie przemyślanej strategii rebrandingowej, której wdrażanie trwało od ponad roku, poinformowała Firma.

VerdIT jest architektem i integratorem kompleksowych systemów informatycznych dla sektora finansowego, głównie banków spółdzielczych. Działając do tej pory pod nazwą Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych, od 12 lat przybliża klientom świat nowych technologii.

Firma miała istotny udział w przemodelowaniu procesów wewnętrznych Banku BPS i informatyczny rozwój całego Zrzeszenia BPS. Od października 2023 r. otwiera się kolejny etap w rozwoju Spółki – pod nową nazwą VerdIT i z odświeżoną identyfikacją wizualną.

– Rebranding pozwolił nam jeszcze lepiej sprecyzować cele biznesowe, misję
oraz filozofię Firmy. Nowa nazwa, logo i identyfikacja wizualna akcentują korzenie spółki, a są nimi świat IT i bankowości.

W DNA naszej marki wpisana jest innowacyjność, dynamizm, zaufanie, które przenika pozytywna energia zespołu i współpraca z udziałowcami. To wszystko znajduje wyraz w filozofii VerdIT wyjaśniazmiany w spółce Paweł Gula, prezes zarządu VerdIT.

– Ważną częścią naszej tożsamości pozostaje bankowość spółdzielcza – nie odcinamy się od niej, jednocześnie otwierając się na nowe rynki.

Naszym celem jest coraz większa obecność w świadomości komercyjnych instytucji finansowych oraz innych podmiotów, w czym pomoże nam nowa nazwa, nie odnosząca się bezpośrednio do roli w Zrzeszeniu oraz spójna identyfikacja wizualnamówi o planach Spółki prezes Paweł Gula.

Zielona transformacja i nowe technologie

Nazwa VerdIT jest połączeniem kilku znaczeń. Słowem tym określa się zielony kamień szlachetny, co nawiązuje do korzeni firmy i kolorów spółdzielczości. Jednocześnie zaakcentowano w niej zieloną transformację i nawiązanie do nowych technologii.

Każda z liter zawartych w nazwie firmy odwołuje się też do wartości, którymi Spółka kieruje się we współpracy z klientami i partnerami biznesowymi:

V/ W – WIARYGODNOŚĆ

Współpraca ze sprawdzonymi Partnerami, a także odpowiedzialność za Klienta i własne działania.​

E – EDUKACJA

Prezentowanie kierunków rozwoju oraz zmian na rynku.​

R – ROZWÓJ

Rozwijanie portfolio usług, rozwiązań oraz kompetencji własnych i Klientów.

D – DYNAMIKA

Dynamiczne i zwinne działania w obszarze całej organizacji.

I – INNOWACJA

Wdrażanie innowacyjnych usług i systemów, zmieniających oblicze sektora bankowego.

T – TRANSPARENTNOŚĆ

Stosowanie przejrzystych zasad prowadzenia biznesu.​

Zespół Rozwoju Innowacji

Klienci i kontrahenci VerdIT mieli okazję poznać nowe oblicze marki już kilka tygodni temu, w trakcie odbywającej się w Starachowicach konferencji Nowe Horyzonty IT.

Podczas spotkania omówione zostały także nowe kierunki rozwoju Spółki w tym m.in. większa koncentracja na usługach chmurowych oraz cyberbezpieczeństwie.

Oficjalnie poinformowano również o powołaniu Zespołu Rozwoju Innowacji, który będzie tworzył i dopasowywał nowe produkty dla banków.

Więcej o zmianach dotyczących firmy: Witaj w świecie VerdIT

Nowa strona internetowa: www.verdit.pl

Film rebrandingowy: FILM VerdIT

Źródło: BANK.pl