Webinaria Programu Analityczno-Badawczego WIB: sierpień-wrzesień 2020

Webinaria Programu Analityczno-Badawczego WIB: sierpień-wrzesień 2020
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Program Analityczno-Badawczy Warszawskiego Instytutu Bankowości zaprasza do udziału w webinariach poświęconych prezentacji i pogłębionej dyskusji dotyczącej przygotowywanych raportów i analiz.

Nadchodzące spotkania w sierpniu i wrześniu dotyczyć będą zdolności sektora bankowego do finansowania gospodarki, systemowych i rynkowych uwarunkowań rozwoju energetyki odnawialnej w Polsce w ramach zgodnych z Europejskim Zielonym Ładem oraz zdolności kredytowej polskiego społeczeństwa w zakresie kredytów mieszkaniowych.

Webinaria skierowane są przede wszystkim do pracowników sektora bankowego, pracowników naukowych i praktyków z branży finansowej. Udział w spotkaniach jest nieodpłatny.

„Zdolność sektora bankowego do finansowania gospodarki”

Najbliższe spotkanie pod tytułem „Zdolność sektora bankowego do finansowania gospodarki” – odbywające się już 6 sierpnia – poświęcone będzie problematyce nadmiernych obciążeń regulacyjnych i fiskalnych nałożonych na banki oraz ich skutkach dla działalności bankowej. Raport na ten temat został przygotowany przez zespół prof. Jana Czekaja z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Prelegentami podczas webinariów Programu Analityczno-Badawczego WIB będą członkowie zespołów badawczych opracowujących analizy oraz praktycy rynkowi. Każde webinarium rozpoczynamy o godzinie 10:00, a przewidywany czas trwania to ok. 3 godziny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem najbliższego webinarium, harmonogramem nadchodzących spotkań oraz rejestracji w wydarzeniach.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja:
www.aleBank.pl/WebinariaPABWIB

Szczegóły dotyczące pełnej działalności Programu Analityczno-Badawczego na stronie www.pab.wib.org.pl.

Źródło: Program Analityczno-Badawczy WIB / PAB WIB