We Wrocławiu wystarczy spojrzeć, by móc zapłacić

We Wrocławiu wystarczy spojrzeć, by móc zapłacić
Źródło: PayEye
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Łącząc technologię z naturą firma PayEye z Wrocławia stworzyła kompletny system płatniczy opierający się na akceptacji płatności oraz identyfikacji użytkownika za pomocą biometrii tęczówki oka i jako pierwsza na świecie udostępnia go komercyjnie.

#KrystianKulczycki: Wybraliśmy tęczówkę oka, bo jest to najskuteczniejsza metoda identyfikacji biometrycznej. Dzięki swojej niezawodności zwiększa bezpieczeństwo transakcji #PayEye #Biometria #Płatności #FinTech

Najlepsze, co jest w biometrii

‒ Gdy dwa lata temu tu we Wrocławiu narodziła się myśl o payeye ‒ usłudze i produkcie, które zwiększają komfort życia i podwyższają bezpieczeństwo płatności ‒ nie wiedzieliśmy jak daleko zaprowadzą nas nasze wypowiedziane marzenia.

Ekosystem już działa, wchodzimy na rynek pilotażowo w naszym rodzinnym mieście, Wrocławiu.

Dzisiaj z naszej usługi można skorzystać w Sushi Naka Naka ‒ miejscu, w którym zrealizowaliśmy pierwszą płatność payeye w kwietniu 2020 roku. Lista naszych Partnerów rośnie z dnia na dzień. Na bieżąco będziemy ją komunikować na www.payeye.com oraz naszych kanałach społecznościowych.

Czytaj także: Digital ID: przyszłość sektora płatności elektronicznych ?

Zachęcamy do skorzystania z prostej, a jednocześnie najbezpieczniejszej opcji potwierdzania płatności ‒ tęczówką oka.

Wystarczy wejść na www.payeye.com, zarejestrować się, odwiedzić naszego Partnera i płacić jednym spojrzeniem.

Wybraliśmy tęczówkę oka, bo jest to najskuteczniejsza metoda identyfikacji spośród wszystkich metod biometrycznych.

Dzięki swojej niezawodności zwiększa bezpieczeństwo transakcji, a na tym, jako twórcom ekosytemu PayEye, zależy nam najbardziej – powiedział Krystian Kulczycki, Prezes PayEye sp.z o.o.

Krystian Kulczycki, Prezes PayEye sp. z o.o
Krystian Kulczycki, Prezes PayEye sp. z o.o. Źródło: PayEye

KNF czuwa nad PayEye

Powstała we Wrocławiu spółka PayEye działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego i ma status Małej Instytucji Płatniczej.

Poza faktem oparcia całego systemu płatności na unikalnym wzorcu tęczówki oka ludzkiego, ekosystem PayEye jest niezależny i bezpieczny a składają się na niego autorskie, innowacyjne urządzenia płatnicze POS, portfel elektroniczny dla użytkowników oraz algorytmy przetwarzające tęczówkę na wzorzec biometryczny (payeye code).

‒ Zarówno dla klientów biznesowych ‒ zwanych przez nas Partnerami PayEye, jak i konsumentów mamy specjalne oferty na dobry początek – dodaje Krystian Kulczycki, Prezes PayEye sp. z o.o.

W ramach kampanii „payeye od pierwszego spojrzenia” pierwsze 1000 osób po założeniu konta payeye otrzyma 50 zł do wykorzystania u Partnerów PayEye.

Czytaj także: UKNF: ważne jest bezpieczeństwo rynku i jego nowoczesność

Źródło: PayEye