Wakacyjne premie do wygrania czekają na klientów Spółdzielczej Grupy Bankowej SGB

Wakacyjne premie do wygrania czekają na klientów Spółdzielczej Grupy Bankowej SGB
Źródło: SGB-Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Wakacyjne vouchery o wartości 500, 1000 i 10 000 zł można wygrać w promocyjnym konkursie Banków Spółdzielczych SGB i Mastercard. Łączna pula nagród to ponad 100 tysięcy złotych.

Zabawa konkursowa trwa do 30 września 2022 roku i dzieli się na trzy niezależne etapy. W każdym z nich można wygrać wartościowe nagrody. Jak wygląda taka miesięczna pula?

Pierwsze miejsce to voucher na kwotę 10 tys. zł do wykorzystania na portalu Wakacje.pl. Drugie miejsce to szansa na jeden z 20 voucherów o wartości 1000 złotych, do wykorzystania na portalu Travelist.pl. Na zdobywców trzeciego miejsca w konkursie czeka 35 voucherów na Travelist.pl o wartości 500 złotych.

Czytaj także: Dwa lata działania aplikacji SGB Mobile: co zapewnia klientom banków spółdzielczych?

Punkty za płatności kartami

A jak grać, by wygrać? To proste! Wystarczy zarejestrować się na stronie www.wakacjezsgb.pl i robić zakupy (najlepiej internetowe) kartą Mastercard, dostępną w każdym Banku Spółdzielczym SGB. Za każde wydane 10 zł naliczona zostanie odpowiednia liczba punktów.

W każdym etapie konkursu nagradzani są uczestnicy, którzy uzyskają największą liczbę punktów i zajmą najwyższe miejsce w rankingu. Punkty przyznawane są za płatności kartami Mastercard wydanymi przez bank z grupy SGB, płatności mobilne i płatności online. Dodatkowo punktowane są złożenie wniosku o wydanie nowej karty Mastercard oraz pierwsza transakcja z jej użyciem.

Czytaj także: Klienci banków z Grupy SGB mogą online aplikować o kredyt gotówkowy

Premia za nową kartę

Samo zamówienie nowej karty jest premiowane szczególnie wysoko – aż 20 punktów. Warto więc przystąpić do konkursu z całkiem nową kartą, zamówioną w Banku Spółdzielczym SGB.

Pierwsza płatność nową kartą to z kolei 10 pkt. Następne płatności punktowane są tak: zakup kartą w internecie z wykorzystaniem portfela cyfrowego SGB to możliwość uzyskania 6 punktów, zaś sama płatność internetowa kartą to 4 pkt. Niżej wyceniane są płatności w sklepie stacjonarnym przy użyciu portfela cyfrowego (2 pkt) i płatność kartą w sklepie stacjonarnym (1 pkt).

Szczegóły nowej promocji Banków Spółdzielczych SGB można znaleźć w regulaminie konkursu, na stronie www.wakacjezsgb.pl.

O kartę Mastercard można pytać w najbliższym Banku Spółdzielczym SGB.

Czytaj także: Rekordowa liczba uczestników Wyzwania Sportowego SGB, cel charytatywny spełniony

Źródło: aleBank.pl