W poszukiwaniu kariery i przyjaźni – czyli co daje praca w Transcom

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pracownicy.01.250x167Od maja 2012 pracę w Transcom Worldwide Poland znalazło ponad 200 osób. Aktualnie firma poszukuje dodatkowych 150 pracowników do pracy w swoim oddziale w Gdańsku.

Tak jak było to omawiane na konferencjach outsourcingowych, które odbyły się w Trójmieście we wrześniu i październiku Polska przyciąga coraz więcej podmiotów zainteresowanych tym rynkiem. Są to zupełnie nowe inwestycje lub nowi klienci istniejących centrów usług.

Szybko rozwija się gdański oddział Transcom Worldwide – globalnego dostawcy usług outsourcingowych koncentrującego się na profesjonalnej obsłudze klienta. W tej chwili firma poszukuje ponad 100 pracowników płynnie mówiących po  niemiecku. Za chwilę także ruszy projekt, gdzie potrzebna będzie biegła znajomość języka francuskiego. Marek Szul,  Contact Center Manager w Transcom, zapewnia, że oddział dopiero otwiera się na projekty obcojęzyczne. – Od września obsługujemy klienta na rynku niemieckim i amerykańskim. Zachęceni sukcesem tego projektu, postanowiliśmy rozszerzyć działalność o kolejne języki. Z uwagi na skandynawskie pochodzenie korporacji istnieje duża szansa na uruchomienie projektów w języku szwedzkim lub norweskim.

Warto wspomnieć, że Polska zaczyna wygrywać konkurencje o projekty outsourcingowe z innymi firmami czy innymi krajami, nie tylko ze względu na niskie koszty pracy, lecz również ze względu na wysokiej jakości własną technologię – To co warto podkreślić, to fakt, że TWW opiera swoje usługi o oprogramowanie, które tworzą nasi specjaliści – mówi Marek Szul – w ten sposób tworzymy nasz kapitał intelektualny, który jest naszą przewagą konkurencyjną. Nasze rozwiązania są projektowane na tyle elastycznie,  by móc je dostosowywać do rosnących wymagań naszych klientów.

Praca w call center to nie tylko wynagrodzenie i możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. Grafik pracy dostosowywany jest do dyspozycyjności pracowników, co pozwala na bezproblemowe kontynuowanie nauki w trakcie roku akademickiego, a w trakcie wakacji – na zwiększenie możliwości zarobku. Dodatkowo firma daje możliwości zatrudnienia na umowę o pracę.

Transcom stawia na rozwój osobisty swoich pracowników. Nowozatrudnione osoby mają jasno wytyczoną ścieżkę kariery, która opiera się o nabywane umiejętności. 90% kierowników to osoby, które zaczynały pracę w Transcom jako konsultanci!

Transcom gwarantuje bogate zaplecze socjalne oraz odpowiednie narzędzia pracy. Na co dzień panuje kultura otwartości, co usprawnia komunikację i przełamuje bariery.

Jedną z wartości Transcomu jest integracja zespołu – firmowa drużyna piłkarska Transcom Reslipers uczestniczy w rozgrywkach piłkarskiej ligii Redbox, organizowane są wieczorki tematyczne oraz na pokazy filmów.

Transcom to nie tylko kuźnia talentów, możliwości, perspektyw, lecz również wielu trwałych relacji-przyjaźni, a nawet małżeństw…