Toyota Bank przedłuża do 31 lipca 2022 roku akcję Tankuj Korzyści

Toyota Bank przedłuża do 31 lipca 2022 roku akcję Tankuj Korzyści
Fot. stock.adobe.com/littlewolf1989
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Toyota Bank wprowadza kolejną edycją autorskiej akcji promocyjnej "Tankuj korzyści - zwrot za paliwo". Kierowcy aut dowolnej marki, posiadający Moto Konto, ponownie mogą uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo. Wysokość zwrotu uzależniona jest od utrzymania określonego salda na koncie, poziomu oszczędności w Banku oraz realizacji wymaganych transakcji kartą. W edycji 2022, klienci po spełnieniu dodatkowych warunków otrzymają również premię za aktywność, poinformował Bank.

Promocja „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” to akcja promocyjna Toyota Bank Polska, która od kilku już lat cieszy się coraz większą popularnością.

Bank postanowił wystartować z kolejną edycją, która tym razem potrwa od 1 lutego do 31 lipca 2022 roku.

Od 5% do 10% zwrotu środków za paliwo

Po raz kolejny klienci, w zależności od wysokości swojego średniego miesięcznego salda utrzymywanego na Moto Koncie, poziomu oszczędności na depozytach w Toyota Bank oraz wartości transakcji wykonanych dedykowaną kartą debetową, mogą uzyskać od 5% do 10% zwrotu środków za tzw. transakcje petrol.

Zwrot z tytułu zakupu paliwa mogą uzyskać kierowcy aut wszystkich marek. Nieco prostsze warunki przysługują posiadaczom aut marki Toyota i Lexus. Jednak na najbardziej przyjazne warunki – jeszcze korzystniejsze niż przed rokiem – mogą liczyć klienci, którzy swoje auta sfinansowali lub zdecydują się sfinansować w Toyota Financial Services.

Zwrot z tytułu zakupu paliwa mogą uzyskać kierowcy aut wszystkich marek

W tegorocznej edycji, uczestnicy akcji promocyjnej którzy zwiększą poziom swoich oszczędności w trakcie trwania promocji o minimum 10 000 zł oraz uzyskają premię w dowolnej kwocie przez 6 kolejnych miesięcy, na koniec otrzymają dodatkowy bonus pieniężny w wysokości 50 zł. W okresie trwania promocji można zaoszczędzić w sumie nawet 350 zł.

Czytaj także: Rośnie światowy popyt na ropę, lepsze nastroje kierowców mogą się szybko pogorszyć

Konieczna rejestracja w aplikacji „Tankuj Korzyści”

Przystąpienie do promocji jest niezwykle łatwe ‒ wystarczy zarejestrować się w dedykowanej aplikacji mobilnej „Tankuj Korzyści” oraz zeskanować przy jej pomocy kod Azteq z dowodu rejestracyjnego auta.

(Przez aplikację klienci) mogą (…) sprawdzać swoją historię transakcji paliwowych i łatwo analizować wydatki na stacjach paliw

Aplikacja ta daje klientom także szereg innych możliwości, takich jak szybki i intuicyjny monitoring kwot przysługujących im w ramach zwrotu oraz wgląd do bieżącego salda.

Dzięki niej można także szybko sprawdzić, jakie jeszcze warunki należy spełnić, aby wejść na wyższy poziom bonusów. Poprzez aplikację klienci otrzymują także dostęp do aktualnych produktów finansowych oraz ofert specjalnych i promocji ze świata Toyoty. Ponadto, mogą oni sprawdzać swoją historię transakcji paliwowych i łatwo analizować wydatki na stacjach paliw.

Czytaj także: Rosnące ceny ropy i energii nie tłumaczą skali inflacji w Polsce

Moto Konto dla zmotoryzowanych klientów

Promocja „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo” oparta jest na rachunku osobistym dla zmotoryzowanych. Moto Konto dedykowane jest posiadaczom aut wszystkich marek, którzy dzięki akcjom promocyjnym Toyota Bank, chcą płacić mniej za paliwo oraz ograniczyć koszty związane z obsługą rachunku.

Rachunek ten pozwala na generowanie realnych korzyści podczas tankowania oraz wygodną obsługę benefitów w dedykowanej do konta aplikacji

Utrzymanie na koncie poziomu średniego miesięcznego salda w wysokości 1 000 zł lub depozytu w wysokości 2 500 zł, bądź też spłata rat za finansowanie auta w Toyota Financial Services z tego właśnie rachunku, są przepustkami do tego, aby Moto Konto było dla klienta rachunkiem darmowym.

‒ Moto Konto to przyjazne narzędzie pozwalające użytkownikom na wejście do świata Toyoty. Oprócz niezwykle przyjaznej konstrukcji, rachunek ten pozwala na generowanie realnych korzyści podczas tankowania oraz wygodną obsługę benefitów w dedykowanej do konta aplikacji.

Klienci mogą również liczyć na dobrą ofertę depozytową, dzięki czemu w łatwy sposób spełnią warunki do uzyskania zwrotów za tankowanie ‒ mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu w Toyota Bank Polska S.A.

Szczegółowe warunki promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” dostępne są na stronie: https://www.toyotabank.pl/moto-konto

Źródło: Toyota Bank Polska S.A.