Tomasz Piecha dołącza do Zespołu Bankowości i Finansów w Dentons

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150317.dentos.400xTomasz Piecha dołączył jako counsel do Zespołu Bankowości i Finansów w warszawskim biurze kancelarii Dentons. Od ponad 13 lat reprezentuje międzynarodowe instytucje finansowe oraz kredytobiorców w krajowych oraz transgranicznych projektach finansowania.

Przed dołączeniem do kancelarii Dentons pracował jako counsel w Zespole Bankowości i Finansów w kancelarii Wolf Theiss, a wcześniej w Clifford Chance i Linklaters.

Tomasz jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W swojej praktyce koncentruje się przede wszystkim na transakcjach finansowania nieruchomości, finansowaniu przejęć spółek, a także restrukturyzacji i refinansowaniu zadłużenia.

Bardzo się cieszę, że Tomasz dołączył do grona prawników Dentons. Jego wiedza i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych transgranicznych transakcji finansowania wzmocnią pozycję praktyki w Polsce – powiedział Mateusz Toczyski, partner kierujący Zespołem Bankowości i Finansów Dentons w Polsce oraz Europie.

Zespół Bankowości i Finansów kancelarii Dentons to ponad trzydziestu pięciu wyspecjalizowanych prawników, obsługujących krajowe i międzynarodowe instytucje finansowe i inwestorów instytucjonalnych, w zakresie transakcji finansowania, włączając w to kredyty, obligacje, porady regulacyjne, derywaty. Zespół doradza w transakcjach finansowania typu project finance, leverage finance, asset finance, real estate finance i commodity finance.

Źródło: Dentons