Dlaczego wynajem długoterminowy samochodów zdobywa rynek?
W trzecim kwartale już 30 procent przedsiębiorców nabywających nowe samochody korzystało z wynajmu długoterminowego, wynika z danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.
W trzecim kwartale już 30 procent przedsiębiorców nabywających nowe samochody korzystało z wynajmu długoterminowego, wynika z danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.
Mercedes-Benz zainwestuje ponad 1 mld euro w fabrykę w Jaworze i będzie produkował elektryczne samochody dostawcze – poinformowali przedstawiciele spółki podczas briefingu prasowego.
W ostatnich latach wzrosła popularność samochodów elektrycznych, nie tylko ze względów środowiskowych, ale i ekonomicznych. Również przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na wykorzystywanie w swojej działalności gospodarczej aut z napędem elektrycznym. Mogą wtedy skorzystać z dodatkowych preferencji podatkowych. Jak wprowadzać i użytkować elektryki w firmie?, pisze Paulina Włodarczyk z InFakt.
Komisja Europejska, Rada Unii Europejskiej i Parlament Europejski osiągnęły porozumienie w trialogu w sprawie norm emisji CO2 dla samochodów osobowych i dostawczych. Współprawodawcy potwierdzili cel 100% redukcji emisji w 2035 roku, rewizję przepisów w 2026 roku oraz ważny dla motoryzacji motyw 9a, dotyczący roli paliw neutralnych pod względem emisji CO2 po 2035 roku, poinformowało Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.
Megatrendy to zjawiska wywołujące zmiany o skali globalnej. Motoryzacja jak mało która branża, podlegać będzie dynamicznym przeobrażeniom, które wpływać będą na wszystkich graczy na rynku ‒ od potentatów po najmniejsze firmy. O megatrendach, czyli o tym czego się spodziewać i na co przygotować, rozmawiać będą eksperci na XVII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, poinformowało Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, organizator Kongresu.
PKO Leasing oraz Masterlease zostali wyróżnieni przez BOŚ Bank nagrodami „Lidera finansowania elektromobilności” za wkład włożony w realizację celów programu Mój elektryk, poinformowała Grupa.
Ponad 3,1 tys. pojazdów uzyskało dopłatę z Banku Ochrony Środowiska w ramach ścieżki leasingowej programu „Mój elektryk”, poinformowało Ministerstwo Klimatu i Środowiska. Łączna wartość dofinansowania sięgnęła 98 mln zł.
„Elektryfikacja pojazdów zmieni europejski rynek części zamiennych” oraz
„Elektryfikacja lekkich pojazdów – dobrodziejstwo czy zmora dla europejskiego rynku wtórnego?” – pod takimi tytułami CLEPA czyli Europejskie Stowarzyszenie Dostawców Części Motoryzacyjnych oraz Roland Berger, międzynarodowa firma konsultingowa przedstawiły raport o zmianach na rynku części zamiennych jakie nastąpią w wyniku postępującej elektryfikacji motoryzacji.
Musimy liczyć się z tym, że koszty ładowania samochodów elektrycznych w najbliższych miesiącach będą rosły. Na dłuższych trasach lepiej poruszać się autami na benzynę.
W ciągu ostatnich trzech lat liczba nowych zarejestrowanych aut osobowych wyłącznie elektrycznych (tzw. BEV) wzrosła sześciokrotnie. Z doświadczeń bardziej rozwiniętych rynków wynika, że posiadacze takich aut potrzebują innego assistance na drodze, piszą eksperci z Mondial Assistance.
W Polsce działa już ponad 1 mln mikroinstalacji fotowoltaicznych. Program Mój Prąd 4.0 oferuje do 20,5 tys. zł dopłaty nie tylko do paneli fotowoltaicznych, ale też magazynów energii i ciepła, systemów zarządzania energią ‒ przypominają eksperci Cofidis.
Według danych z końca czerwca 2022 r., w Polsce było zarejestrowane łącznie 50 990 osobowych i użytkowych samochodów z napędem elektrycznym. Przez pierwsze sześć miesięcy 2022 r. ich liczba zwiększyła się o 12 207 sztuk, tj. o 45% więcej niż w analogicznym okresie 2021 r. – wynika z Licznika Elektromobilności, uruchomionego przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) i Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA).
Po ponad 16 godzinach negocjacji ministrowie środowiska UE osiągnęli porozumienie w sprawie proponowanych przepisów dotyczących ograniczania wpływu transportu drogowego na klimat. Od 2035 roku emisja CO2 wszystkich nowych samochodów osobowych i dostawczych sprzedawanych w Europie będzie musiała być ograniczona do zera. To w praktyce oznacza koniec silników spalinowych w Europie, komentuje sieć organizacji Transport&Environment (T&E).
Regres pozamiejskiej komunikacji autobusowej trwa w Polsce w najlepsze, natomiast w Wielkiej Brytanii firmy autobusowe zaczynają przyciągać inwestorów prywatnych, pisze Jan Cipiur.
Branża motoryzacyjna jest przygotowana do oferowania zeroemisyjnych pojazdów, ale problem stanowi niewystarczająca infrastruktura ładowania aut elektrycznych i tankowania wodoru, czytamy w komunikacie PZPM.
Tesla będzie miała nowego konkurenta na polskim rynku, gdy w sprzedaży pojawi się samochód elektryczny Polestar. Ma to się stać w III kwartale 2022 roku, wraz z pojawieniem się chińskiej firmy nieznanej dotąd na polskim rynku.
O tym co jest potrzebne do udanej wymiany aut spalinowych na elektryczne w Polsce zgodnie z celem wyznaczonym przez Parlament Europejski czytamy w informacji prasowej Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego.
8 czerwca posłanki i posłowie głosowali stanowisko PE w sprawie nowych norm emisji CO2 dla samochodów osobowych i dostawczych. W głosowaniu plenarnym poparto propozycję, która zakłada, że do 2035 redukcja emisji CO2 z silników osiągnie 100%. Zerowa emisja oznacza, że po 2035 roku w Unii nie będzie można sprzedawać nowych samochodów spalinowych. To decyzja dobra dla ludzi, klimatu i gospodarki, oceniają eksperci FPPE.
8 czerwca 2022 roku Parlament Europejski zagłosuje w sprawie stanowiska w kwestii nowych standardów redukcji emisji CO2 dla samochodów osobowych i dostawczych. To głosowanie kluczowe dla powodzenia polityki klimatycznej UE i przyszłości polskiej gospodarki. Posłanki i posłowie zdecydują czy w 2035 r. wprowadzić 100% redukcję emisji CO2 – a więc w praktyce przestawić europejską motoryzacją na sprzedaż tylko zeroemisyjnych samochodów. Polski biznes i organizacje pozarządowe apelują o wsparcie tej decyzji. Pomoże w rozwoju polskiej gospodarki, pozytywnie wpłynie na jakość powietrza i klimat, czytamy w komunikacie FPPE.
Do 16 mln zł dotacji z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu otrzymają parki narodowe na zakup samochodów elektrycznych i stacji oraz punktów ładowania, które będą wykorzystywane w codziennej działalności.