Strefa VIP: Golfiści bili rekordy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bank.2009.06.foto.56.c.150xIII Turniej Golfowy o Puchar Związku Banków Polskich (III ZBP Golf Cup) rozegrano na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club w podwarszawskim Rajszewie. Oczywiście w ramach Akademii Sportu Klubu Bankowca. Zawody rozgrywano w formacie "four ball", w klasyfikacji brutto i netto.

Wystartowała w nich rekordowa liczba uczestników, reprezentujących firmy powiązane z branżą bankową i finansową. Runda turniejowa rozpoczęła się o godzinie 8.30, zakończyła o godzinie 16.50. Jak się później okazało była najdłuższą w dotychczasowej historii turnieju. Głównym tego sprawcą była wiosenna burza, która przeszła nad polem golfowym, przerywając na krótko sportową rywalizację.

Gościem honorowym ceremonii ogłoszenia wyników i rozdania nagród był Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich. A prowadzili ją Jolanta Kaczmarek, kierownik Klubu Bankowca oraz sędzia Wojciech Pijanowski.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI