Specjalną ofertę dla służb medycznych i mundurowych ponownie proponuje Credit Agricole

Specjalną ofertę dla służb medycznych i mundurowych ponownie proponuje Credit Agricole
Źródło: CA
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Jesteście naszymi VIP-ami. Credit Agricole ponownie oferuje za darmo najwyższy pakiet Konta dla Ciebie dla pracowników służby zdrowia oraz funkcjonariuszy służb mundurowych. Bank chce w ten sposób wyrazić wdzięczność i wesprzeć ludzi, którzy każdego dnia walczą z koronawirusem.

Konto dla Ciebie VIP – najwyższy i najbardziej ekskluzywny pakiet swojego sztandarowego produktu, bank Credit Agricole oferuje między innymi dla:

lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, diagnostów i farmaceutów,

a także dla:

policjantów, strażaków, strażników miejskich, funkcjonariuszy straży granicznej oraz służby więziennej.

Konto bez opłaty miesięcznej

Standardowo opłata za prowadzenie takiego konta wynosi 40 zł miesięcznie, ale pracownicy służb medycznych i mundurowych są zwolnieni z tej opłaty.

Posiadacze rachunku mają bezpłatny dostęp do najważniejszych usług: karty do konta, rachunków walutowych, wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, a także przelewów natychmiastowych.

Nowi klienci mogą skorzystać z oferty w placówkach banku oraz w kanałach zdalnych, w tym w aplikacji CA24 Otwórz Konto.

‒ Uznaliśmy, że ludzie, którzy codziennie walczą na pierwszej linii frontu o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, zasługują na królewskie traktowanie w banku.

Dlatego oddajemy im bezpłatnie i bez żadnych warunków nasz najlepszy produkt i mówimy: jesteście naszymi VIP-ami, dziękujemy za waszą ciężką pracę ‒ mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu banku Credit Agricole.

Czytaj także: Główny ekonomista Credit Agricole: możliwy silny wzrost liczby osób objętych kwarantanną istotnym czynnikiem ryzyka dla polskiej gospodarki

Oprócz konta ‒ także specjalna oferta kredytowa

Dodatkowo pracownicy służb medycznych i mundurowych mogą skorzystać ze specjalnej oferty kredytowej banku: w placówce można wziąć kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny z prowizją 0% i oprocentowaniem 7,2%, z obowiązkowym kontem i ubezpieczeniem.

Natomiast przez telefoniczne Contact Center można wziąć kredyt gotówkowy z prowizją 6% i oprocentowaniem 7,2%, z obowiązkowym kontem.

Oferta kredytu jest dostępna do 31 grudnia, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.

Czytaj także: W Credit Agricole zatwierdzisz umowę w telefonie

Źródło: Credit Agricole Bank Polska S.A.