SKOK Wołomin zdobyła nagrodę NOBILATUM 2014 dla najlepszej instytucji

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

skok.wolomin.01.400x280Wołomiński SKOK okazał się bezkonkurencyjny w ankiecie przeprowadzonej przez redakcję miesięcznika Polish Market oraz SGH wśród podmiotów gospodarczych i indywidualnych będących laureatami Pereł Polskiej Gospodarki - rankingu opracowywanego od 12 lat przez redakcję Polish Market. Kryterium wyboru liderów była liczba wskazań danej instytucji oraz ocena współpracy. Zdobywcy tytułu NOBILATUM 2014 to firmy oceniane najwyżej przez uczestników sondażu.

W kategorii najlepsze SKOK-i zwyciężył SKOK Wołomin, w kategorii ubezpieczyciel na życie firmy PZU Życie oraz AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, w kategorii ubezpieczyciel majątkowy nagrody zdobyli TUiR WARTA oraz Vienna Insurance Group, a w kategorii bank dla dużych przedsiębiorców najlepszy okazał się ING Bank Śląski.

Statuetkę NOBILATUM 2014 osobiście odebrał Mariusz Gazda, Prezes SKOK Wołomin podczas uroczystej gali, która odbyła się 29 września br. w Warszawie. Poprzedziła ją debata nt. „Bezpieczeństwa instytucji finansowych” w której udział wzięli m.in. Mariusz Gazda, Prezes SKOK Wołomin, prof. Małgorzata Zaleska, członek zarządu NBP oraz Aleksandra Łukasiewicz, doradca zarządu Expander Advisers.

– Zdobyte przez SKOK Wołomin i pozostałych laureatów wyróżnienie NOBILATUM 2014 identyfikuje firmy, które wykazują troskę o swoich klientów proponując im atrakcyjne i bezpieczne produkty finansowe oraz z powodzeniem działają na rzecz edukacji finansowej. Zwiększanie świadomości i wiedzy na temat tej dziedziny, pozwala naszym klientom nabywać umiejętności właściwego gospodarowania środkami finansowymi. Dzięki temu czują się bezpieczni, a nas darzą zaufaniem. Korzyści są więc obustronne. Nagroda NOBILATUM 2014 cieszy tym bardziej, że jest odzwierciedleniem postrzegania naszej Kasy przez uczestników rynku finansowego, naszych członków z którymi współpracujemy na co dzień – powiedział prezes SKOK Wołomin, Mariusz Gazda.

Patron honorowy nad NOBILATUM 2014 objęła Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Źródło: SKOK Wołomin