SIGNIUS rozpoczął współpracę z DomData i wprowadza e-podpis do aplikacji biznesowych

SIGNIUS rozpoczął współpracę z DomData i wprowadza e-podpis do aplikacji biznesowych
Fot. stock. adobe.com /LuckyStep
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
SIGNIUS S.A. - właściciel platformy SIGNIUS Professional do zdalnego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji tożsamości nawiązał współpracę z DomData - dostawcą systemów informatycznych. Jej efektem jest integracja narzędzia do tworzenia aplikacji biznesowych z możliwościami zaimplementowania kwalifikowanego i zaawansowanego podpisu elektronicznego. Rozwiązanie skierowane jest do firm średniej wielkości i korporacji, poinformowała Firma.
Jack Piekarski, VP Sales i współzałożyciel SIGNIUS

‒ Rynek aplikacji mobilnych od kilku lat bardzo dynamicznie się rozwija. Jest to kolejny sektor, w którym chcemy prezentować naszą ofertę e-podpisów.

Dzięki współpracy z DomData wdrożyliśmy możliwość zdalnego podpisywania dokumentów podpisem elektronicznym bezpośrednio na platformie Ferryt Low-Code, która oferuje rozwiązania biznesowe dla obszarów takich jak sprzedaż, finanse czy back office ‒ informuje Jack Piekarski, VP Sales i współzałożyciel SIGNIUS.

‒ Nasze rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne nie tylko wśród klientów indywidualnych i biznesów. Widzimy duże zainteresowanie firm z branży IT w kwestii wdrożenia podpisu kwalifikowanego na platformach i aplikacjach z różnych branż. Dzięki takim rozwiązaniom użytkownicy mogą korzystać z coraz bardziej kompleksowych narzędzi w pełni online ‒ podsumowuje Jack Piekarski.

Czytaj także: Santander Leasing wprowadza podpis biometryczny

Rozwiązanie IT korzystne i dla MŚP, i dla korporacji

DomData rozwija platformę Ferryt Low-Code Platform, umożliwiającą kompleksowe tworzenie aplikacji biznesowych bez znajomości kodowania i wiedzy na temat IT. Użytkownik może samodzielnie i w przystępny sposób, modelować procesy biznesowe począwszy od ekranów i formularzy, logiki decyzyjnej, po integrację. Platforma daje szereg możliwości, jeśli chodzi o user interface i user experience tworzonych aplikacji.

(Podpisywanie) dokumentów na wszystkich urządzeniach, podpisem kwalifikowanym i zaawansowanym – bez papieru, w pełni zdalnie, wygodnie i prawomocnie

Rozwiązania dostarczane przez SIGNIUS i DomData są ze sobą w pełni kompatybilne. Dzięki temu, możliwe jest zaoferowanie gotowego narzędzia, przeznaczonego zarówno dla przedsiębiorstw średniej wielkości, jak i dla korporacji.

Platforma umożliwia podpisywanie wniosków, umów i innych dokumentów przez wszystkich użytkowników Ferryt. Cała procedura odbywa się w sposób zdalny, kilkoma kliknięciami i w ciągu kilku minut.

Czytaj także: Asseco wdrożyło w Banku Millennium usługi zaufania zgodne z rozporządzeniem eIDAS

Bez papieru, w pełni zdalnie

SIGNIUS oferuje nowoczesną i kompleksową platformę do natychmiastowego podpisywania dokumentów na wszystkich urządzeniach, podpisem kwalifikowanym i zaawansowanym – bez papieru, w pełni zdalnie, wygodnie i prawomocnie.

Dostępne są różne modele wdrożenia: online, wersja hybrydowa oraz wdrożenie lokalne. Platformę wyróżnia szereg funkcjonalności, m.in. możliwość całkowicie zdalnego nabycia podpisu kwalifikowanego wraz z identyfikacją online, opcjonalne pokrycie płatności za podpisy współpodpisujących oraz realizacja całego procesu podpisywania w jednym kanale online.

Czytaj także: Komputronik korzysta z podpisu elektronicznego mSzafir

Źródło: SIGNIUS S.A.