SAP Polska wyróżnia firmy partnerskie za osiągnięcia w 2013 r.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

sap.01.400x203SAP Polska wyróżnił firmy partnerskie, współpracujące z SAP w ramach programu partnerskiego SAP Partner Edge, za największe osiągnięcia w 2013 r. Kryterium nagród stanowiły wyniki sprzedaży oprogramowania SAP oraz popularyzacja innowacyjnych rozwiązań SAP w obszarze m.in. analityki, in-memory, rozwiązań w chmurze i rozwiązań branżowych. Wyróżnienia zostały wręczone podczas dorocznego Spotkania Partnerskiego SAP, które odbywa się w dniach 20-21 marca. Spotkanie, kierowane do kadry zarządzającej oraz osób odpowiedzialnych za realizację strategii biznesowej partnerów, jest okazją do omówienia planów i kierunków rozwoju kanału partnerskiego i oferty SAP w roku 2014.

Wyróżnienia od SAP Polska za największe osiągnięcia w 2013 r. otrzymały następujące firmy:

  • S&T Services Polska Sp. z o.o. – wyróżnienie za najwyższą sprzedaż licencji oprogramowania SAP. S&T, jeden z czołowych partnerów SAP w Polsce oferujący m.in. usługi konsultingowe, wdrożeniowe i outsourcingowe, otrzymał wyróżnienie za największą sprzedaż licencji oprogramowania, w tym pakietu SAP All-in-One, rozwiązań mobilnych i analitycznych w segmencie średnich i dużych firm. S&T ma status Złotego Partnera SAP.
  • Gavdi Polska S.A. – wyróżnienie za działania sprzedażowe w zakresie SAP SuccessFactors, rozwiązania wspomagającego zarządzanie kapitałem ludzkim dostępnego w chmurze. GAVDI Polska specjalizuje się w rozwiązaniach Human Capital Management i może pochwalić się m.in. pierwszą na polskim rynku sprzedażą oprogramowania SuccessFactors, które wspiera procesy HR w modelu cloud computing. Firma GAVDI Polska powstała w 2006 roku. Firma należy do międzynarodowej grupy GAVDI założonej w 1999 roku.
  • Business Consulting Center Sp. z o.o. – wyróżnienie za pierwszą w Polsce sprzedaż rozwiązania SAP Business Suite na platformie SAP HANA. BCC konsekwentnie promuje wśród swoich klientów innowacje SAP, co zaowocowało m.in. kontraktami na sprzedaż i wdrożenie platformy SAP HANA, która może pełnić funkcje zarówno platformy analitycznej, bazy danych, jak i stanowić podstawię procesów transakcyjnych. BCC jest Złotym Partnerem SAP i jednym z największych polskich eksporterów usług IT.
  • CompuTec S.A. został uznany za najlepszą firmę partnerską SAP Business One, wdrażającą SAP Business One w sektorze małych i średnich firm. Wyróżnienie dla CompuTec przyznano w trzech kategoriach: za największą sprzedaż licencji oprogramowania SAP Business One, za zdobycie największej liczby nowych klientów oraz za najwyższą wartość sprzedaży platformy SAP HANA jako platformy analitycznej dla SAP Business One. CompuTec S.A. ma status Złotego Partnera SAP. Firma zajmuje się sprzedażą, obsługą i wdrożeniami kompleksowych rozwiązań IT.

„Nasi partnerzy mają ogromny wkład w realizację strategicznych celów SAP, szczególnie w obszarze promowania innowacji i budowania obecności SAP na szeroko rozumianym rynku MŚP” powiedział Paweł Jędrusik, Dyrektor Sprzedaży, segment General Business, SAP Polska. „Wyróżnienia dla partnerów SAP są wyrazem uznania dla firm, które skutecznie podejmują nowe wyzwania i wspierają swoich klientów w coraz lepszym działaniu z pomocą rozwiązań SAP. Zacieśnianie współpracy z partnerami i rozwój kanału sprzedaży pośredniej pozostają strategicznym priorytetem SAP.”

Źródło: SAP Polska