Revolut zaproponował darmowe przelewy natychmiastowe Express Elixir

Revolut zaproponował darmowe przelewy natychmiastowe Express Elixir
Źródło: Revolut
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut udostępnił w aplikacji natychmiastowe przelewy Express Elixir. Usługa jest dostępna dla polskich klientów bezpłatnie we wszystkich planach Revolut, poinformowała Firma.

Express Elixir to usługa, która pozwala błyskawicznie i bezpiecznie przesłać pieniądze z banku do banku. System działa całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Przelew natychmiastowy Express Elixir w aplikacji Revolut będzie wykonywany zamiast przelewu tradycyjnego, gdy tylko będzie taka możliwość, w sposób automatyczny.

Za nową usługę Revolut nie będzie pobierał żadnej dodatkowej opłaty.

Czytaj także: Raport NetB@nk Q1/2023: wzrost liczby aktywnych użytkowników aplikacji mobilnych

Dlaczego warto skorzystać?

    Dostępność – przelew natychmiastowy Express Elixir jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku,

    Szybkość – przelew Express Elixir wykonywany jest natychmiast – maksymalny czas realizacji usługi w Revolut to kilka minut,

    Wygoda – klienci Revolut nie muszą nic robić, przelewy będą przyspieszane automatycznie, gdy tylko pojawi się taka możliwość,

    Brak opłat – za nową usługę Revolut nie będzie pobierał żadnej dodatkowej opłaty.

Czytaj także: XI. Cashless Congress Digital Era – podsumowanie

3,7 mln tradycyjnych przelewów lokalnych w Polsce w 2023 r.

Od początku tego roku polscy klienci Revolut wykonali ok. 3,7 miliona tradycyjnych przelewów lokalnych. Teraz będą mogli przesyłać je znacznie szybciej, bez dodatkowych opłat. Wcześniej przelewy lokalne realizowane były tego samego dnia lub w kolejny dzień roboczy. Teraz dostarczane będą natychmiast.

– Misją Revolut jest demokratyzowanie usług finansowych, tak by były dostępne dla każdego, w sposób łatwy i w atrakcyjnej cenie. Tym razem oddajemy w ręce klientów w Polsce usługę błyskawicznych przelewów lokalnych bez żadnych dodatkowych opłat. Mamy nadzieję, że to udogodnienie przypadnie do gustu Polakom, którzy używają Revolut do codziennych przelewów i płatności – powiedział Jason Pijnaker, Head of Core Payments w Revolut.

– Tradycyjne banki w Polsce narzucają opłatę za błyskawiczne przelewy lokalne Express Elixir. Naszym zdaniem klienci skorzystają znacznie bardziej, jeśli te przelewy będą bezpłatne – dodał Jason Pijnaker.

Czytaj także: Revolut ma 2,5 mln klientów w Polsce

Źródło: Revolut