Revolut z nową ofertą dla zamożnych klientów

Revolut z nową ofertą dla zamożnych klientów
Fot. stock.adobe.com/vejaa
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut, globalna aplikacja finansowa, zapowiada premierę ekskluzywnej oferty członkowskiej, którą pod nazwą Ultra udostępni zamożnym klientom w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Wielkiej Brytanii. Nowy plan zadebiutuje na wiosnę 2023 roku.

Dostęp do świata Ultra oznaczać będzie przywileje, okazje i nagrody związane z luksusowym stylem życia i podróżami. Więcej szczegółów na ich temat Revolut ujawni podczas wiosennej premiery.

“Coraz liczniejsza grupa naszych klientów interesuje się produktami finansowymi, które zapewniają im większą wygodę. Ten rosnący segment rynku to osoby, które poszukują nowej definicji luksusu, takiego który jest funkcjonalny. Aby zaspokoić wymagania klientów, udostępnimy im ofertę członkowską, która gwarantuje maksymalny wybór i elastyczność w zarządzaniu finansami“ – powiedziała Tara Massoudi, General Manager Produktów Premium w Revolut.

Jakie benefity?

Fintech informuje, że wśród benefitów pojawią się m.in. bezpłatne saloniki lotniskowe, wysoki cashback za zakupy i niskie fee za usługi inwestycyjne.

Revolut Ultra obejmie korzyści w postaci zniżek i rabatów w sklepach prestiżowych marek, ma też zaspokajać potrzeby związane ze zdrowiem, urodą i stylem życia, w zależności od miejsca zamieszkania klienta.

Revolut jest niezależną, prywatną, brytyjską firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii, regulowaną przez brytyjskiego regulatora rynku, Financial Conduct Authority.

Źródło: Revolut