Prowizja 0% dla kredytów Profesja w FM Banku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

fm.bank.pbp.01.400x225Do końca czerwca tego roku klienci, którzy skorzystają z kredytu dla profesjonalistów w FM Banku nie zapłacą prowizji. Promocja dotyczy wszystkich wniosków kredytowych złożonych do 30 czerwca 2014 r., zarówno przez obecnych jak i nowych klientów FM Banku.

Profesjonaliści mogą wziąć kredyt w FM Banku nie wychodząc z domu czy pracy. Wystarczy poświęcić 2-3 minuty na wypełnienie na stronie https://profesja.fmbank.pl wniosku kredytowego. Klient wpisuje jedynie pięć danych: numer telefonu, NIP, PESEL, serię i numer dokumentu oraz średni dochód z ostatnich 3 miesięcy. Decyzja kredytowa zostaje wydana w kilka sekund po wypełnieniu danych w formularzu. Klient otrzymuje informację o maksymalnej kwocie kredytu jaki może otrzymać, a następnie sam decyduje zarówno o wysokości kredytu jak i o okresie jego spłaty. Maksymalna kwota kredytu Profesja Online oferowana przez FM Bank wynosi 350 tys. zł. Bank nie wymaga udokumentowania dochodów, opierając się w tym zakresie na oświadczeniu Klienta.

W celu podpisania umowy kredytowej doradca FM Banku dojeżdża do Klienta pod wskazany przez niego adres z dokumentami do popisania.

Przedstawiciele zawodów, którzy mogą skorzystać z kredytu Profesja Online to: lekarze, stomatolodzy, lekarze weterynarii, protetycy stomatologiczni, notariusze, adwokaci, komornicy sądowi, radcy prawni, architekci, biegli rewidenci, doradcy podatkowi, geodeci, właściciele biur rachunkowych, mgr farmacji (właściciele aptek), psycholodzy, rzeczoznawcy majątkowi, tłumacze przysięgli.

Dla przedstawicieli zawodów zaufania społecznego, zainteresowanych wyższą kwotą kredytu FM Bank oferuje Kredyt Profesja Premium Plus do 500 tys. zł. Kredyt ten przeznaczony jest dla lekarzy, stomatologów, notariuszy, radców prawnych oraz adwokatów, którzy prowadzą indywidualną działalność gospodarczą lub mają spółkę cywilną. Decyzja kredytowa jest podejmowana na podstawie oświadczenia o dochodach osiąganych z prowadzonej działalności gospodarczej.

Źródło: FM Bank PBP S.A.