Polski broker Lendi wdrożył swoje rozwiązanie SaaS u największego pośrednika kredytowego w Rumunii

Polski broker Lendi wdrożył swoje rozwiązanie SaaS u największego pośrednika kredytowego w Rumunii
Lendi sp. z o.o.,
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Lendi sp. z o.o., najszybciej rozwijający się broker hipoteczny w Polsce, ogłosił, że wchodzi na kolejny europejski rynek, dostarczając swoje rozwiązanie software’owe do DSA Advisor, jednego z wiodących brokerów hipotecznych w Rumunii.

Polski broker hipoteczny i jednocześnie dostawca oprogramowania SaaS, Lendi, podpisał umowę o współpracy z rumuńskim brokerem hipotecznym DSA Advisor, należącego do rumuńskiej Grupy Digital Imobiliare.ro.
W ramach umowy Fin Tech Lendi dostarczy swoje rozwiązanie technologiczne, które wspomaga banki i brokerów w cyfryzacji i usprawnianiu procesów hipotecznych. Zaawansowane rozwiązanie SaaS będzie wspierać DSA Advisor w dalszej automatyzacji pozyskiwania, podtrzymywania i zarządzania leadami finansowymi.
Lendi, dysponując siecią ponad 1700 ekspertów i blisko 80 oddziałami, posiada 15% udział w rynku w Polsce. Sieć brokera generuje sprzedaż kredytów hipotecznych i gotówkowych na poziomie ponad 1,2 mld euro.
Wdrożenie technologii Lendi w Rumunii to pierwszy krok w realizacji strategii Lendi GoGlobal na lata 2022-2025.

„Cieszymy się, że możemy wspierać DSA Advisor w dążeniu do bycia pośrednikiem hipotecznym w Rumunii z najbardziej wygodnym i zdigitalizowanym procesem w odniesieniu do kredytów finansowych.  Lendi ma kilkuletnie know-how w budowaniu przejrzystej i wygodnej customer journey – zarówno dla eksperta kredytowego, jak i klienta końcowego.

Dla Lendi to udany początek realizacji naszych planów internacjonalizacji i wdrożenia naszego rozwiązania partnerom w innych krajach Europy i poza granicami kontynentu.” – mówi Michal Petters, współzałożyciel Lendi.

„Chcemy być liderem na rumuńskim rynku hipotecznym, który zapewnia najlepsze dostępne rozwiązania finansowe i doświadczenie dla naszych klientów poprzez połączenie naszej wiedzy z odpowiednią technologią i narzędziami. 

Rozwiązania technologiczne Lendi świetnie wpisują się w naszą strategię cyfryzacji procesu kredytowego, pomagając nam dostarczać najlepszą jakość usług przy jednoczesnym wykorzystaniu wiedzy naszych ekspertów.” – mówi Dan Niculae, Dyrektor Zarządzający, DSA Advisor.

Źródło: Lendi