Plac Vogla na półmetku budowy. Postępy prac i nowi najemcy w lokalnym centrum handlu i usług w Wilanowie.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150710.Ghelamco Plac-Vogla 1Na Placu Vogla na warszawskim Wilanowie od czasu rozpoczęcia budowy w marcu br. ukończono już większość prac murarskich, trwa montaż instalacji oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe na zewnątrz obiektu. Firma Ghelamco, właściciel inwestycji, podpisał umowy z kolejnymi trzema najemcami.

Prace na budowie Placu Vogla przy ulicy Sytej na warszawskim Wilanowie przekroczyły już półmetek.  Na finiszu znajdują się prace izolacyjne oraz przy pokryciu dachu. Wewnątrz inwestycji układane są posadzki, a wokół obiektu brukowe ścieżki. Montowana jest również fasada budynków. Zakończenie realizacji projektu planowane jest na koniec września bieżącego roku.

Wraz z postępem prac budowlanych, pojawiają się też nowi najemcy inwestycji. Do ich grona dołączyła właśnie firma Wierzejki, operator sieci sklepów z wysokiej jakości mięsem, sklep Owoce i Warzywa Świata oraz pralnia ekologiczna Lemon Fresh. Na Placu Vogla znajdą ponadto się Delikatesy Alma, salon optyczny Optyk Tondryk, Apteka Cosmedica, salonik prasowy Kolporter, biuro podróży Active Travel, salon operatora telekomunikacyjnego Orange oraz drogeria Rossmann.  Obecnie 60 % dostępnej powierzchni handlowo-usługowej jest już wynajęte.

150710.Ghelamco Plac-Vogla 3150710.Ghelamco Plac-Vogla 4

Plac Vogla to obiekt realizowany w kameralnym formacie lokalnego ośrodka handlu i usług, o ulicznym charakterze oraz parterowej zabudowie. Na powierzchni blisko 5 000 m2 znajdą się sklepy, punkty usługowe oraz  kawiarnie i restauracje. W projekcie przewidziana została atrakcyjna aranżacja zieleni, ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci oraz parking na 169 samochodów.

150710.Ghelamco Plac-Vogla 2

Generalnym wykonawcą jest firma Erbud, a za komercjalizację obiektu odpowiada firma DTZ.

Źródło: www.ghelamco.com