Od 1 grudnia bilet autostradowy w aplikacji mPay
Od 1 grudnia bilet e-TOLL (bilet autostradowy) dla samochodów osobowych o łącznej masie całkowitej do 3,5 t i motocykli można kupić w aplikacji mPay.
Bilet autostradowy zakupiony w aplikacji mPay jest ważny przez 48 godzin od wskazanej podczas transakcji daty
Ten sposób regulacji należności za przejazd na odcinkach Konin-Stryków (A2) i Wrocław-Sośnica (A4), to w praktyce szereg korzyści dla zmotoryzowanych.
Czytaj także: Fintech Spark i Przelewy24 udostępniają od 1 grudnia płatności za autostrady: e-bilet bez śledzenia lokalizacji
Dodatkowe możliwości aplikacji mPay
Intuicyjna transakcja, możliwość zakupu biletu z wyprzedzeniem, gwarancja zwrotu środków w przypadku zmiany planów przez rozpoczęciem podróży – to kluczowe korzyści dla zmotoryzowanych użytkowników aplikacji mPay.
Co więcej, w tej samej aplikacji kierowcy będą mogli nie tylko uiścić płatność za przejazd autostradami, ale również m.in. zapłacić za parking w ponad 60 lokalizacjach i zakupić ubezpieczenia komunikacyjne.
– Umowa z Ministerstwem Finansów jest potwierdzeniem naszej niezawodności i najwyższej jakości świadczonych usług w zakresie realizacji szybkich i wygodnych płatności mobilnych.
Szerokie know-how i doświadczenie pozwala nam odpowiadać nawiele potrzeb zróżnicowanych grup użytkowników.
Od samego początku działalności naszym celem było przekształcenie aplikacji w one-stop shop, który oferowałby kompleksowe usługi związane z szeroko pojętymi płatnościami. Kolejna pomocna funkcjonalność w naszej aplikacji to dowód, że potrafimy skutecznie budować wartość dodaną dla naszych klientów – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.
Jeśli kierowca przed rozpoczęciem podróży zmieni swoje plany, to środki trafią z powrotem na jego na rachunek w aplikacji
Bilet autostradowy zakupiony w aplikacji mPay jest ważny przez 48 godzin od wskazanej podczas transakcji daty. Jego cena jest uzależniona od kategorii pojazdu oraz długości deklarowanej trasy – tak samo, jak miało to dotychczas miejsce podczas zakupu biletu w punktach poboru na trasie.
W aplikacji należy podać miejsce wjazdu i zjazdu z autostrady oraz datę podróży. Płatność zostanie pobrana z podpiętej karty lub środków zgromadzonych na mRachunku.
Jeśli kierowca przed rozpoczęciem podróży zmieni swoje plany, to środki trafią z powrotem na jego na rachunek w aplikacji. Ważne, aby anulacji dokonać przed wyruszeniem w trasę.
Czytaj także: Masz samochód elektryczny? Możesz być zwolniony z opłat na autostradach w Polsce
Jedna aplikacja – wiele korzyści
Aplikacja mPay to jednocześnie o wiele więcej niż szybkie i wygodne opłacanie przejazdów autostradami. W tym samym miejscu użytkownicy skorzystają z wielu innych pomocnych funkcjonalności. Jedna aplikacja – wiele korzyści.
W tej samej aplikacji kierowcy będą mogli (…) również m.in. zapłacić za parking w ponad 60 lokalizacjach i zakupić ubezpieczenia komunikacyjne
Warto podkreślić, że Spółka posiada uprawnienia do prowadzenia rachunków rozliczeniowych dla klientów i wydawania instrumentów płatniczych, w tym kart debetowych.
mPay jest koncesjonowanym agentem rozliczeniowym i posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej. To najdłużej działający na rynku dostawca rozwiązań dla płatności mobilnych. Jego szerokie doświadczenie oraz z sukcesami przechodzone audyty są gwarancją najwyższego poziomu zabezpieczenia transakcji płatniczych.
Czytaj także: Autopay: Karty flotowe Lotos Biznes włączone do automatycznej płatności AmberGO