Artykuły ze źródła: mPay

Aplikacja mobilna mPay
Z rynku finansowego

mPay udostępni swoje technologie dla biznesu

mPay uruchomi ofertę B2B – będzie świadczył szereg usług fintechowych dla biznesów z Polski i zagranicy. W środę ogłoszono podpisanie listu intencyjnego w zakresie dostawy do mPay technologii do obsługi usług, które umożliwiają dostęp do informacji o rachunku (AIS – Account Information Service) oraz inicjowanie płatności (PIS – Payment Initiation Service), a w międzyczasie udostępniono też kolejne usługi.

CZYTAJ WIĘCEJ
Aplikacja mobilna mPay
Z rynku finansowego

mPay: 5,5 mln zł od inwestorów, przed spółką nowe możliwości rozwoju

5,5 mln zł od inwestorów trafiło do mPay w ramach nowej emisji akcji. Największy pakiet objął Fundusz Solution One, zarządzany przez Tomasza Piwońskiego. Pozyskane finansowanie pozwoli mPay wprowadzić już w maju nowe produkty w ramach wielofunkcyjnej aplikacji do płatności mobilnych. Umożliwi spółce również wypełnienie warunków umowy związanej z zakupem Domu Maklerskiego Banku BPS.

CZYTAJ WIĘCEJ
Aplikacja mobilna mPay
Bezgotówkowo | Z rynku finansowego

mPay coraz mocniej wkracza w open banking, jest zgoda KNF na rozszerzenie zakresu usług

mPay, którego flagowym produktem jest wielofunkcyjna aplikacja do płatności mobilnych, może świadczyć usługi przekazów pieniężnych, inicjować transakcje płatnicze (PIS) oraz oferować dostęp do informacji o rachunkach użytkownika, prowadzonych poza aplikacją (AIS). Wynika to z decyzji Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącej rozszerzenia zakresu świadczonych przez spółkę usług w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej.

CZYTAJ WIĘCEJ
Daniel Ścigała, p.o. Prezesa Zarządu DM Banku BPS
Bankowość spółdzielcza | Kadry

Zmiana we władzach DM Banku BPS – Daniel Ścigała nowym p.o. Prezesa Zarządu

11 lutego 2021 r. Daniel Ścigała, aktualny Wiceprezes i CFO w mPay S.A., został powołany do zarządu Domu Maklerskiego Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Jako p.o. Prezesa Zarządu jest odpowiedzialny za całościową koordynację działalności brokera. Zmiana we władzach to kolejny etap realizacji umowy podpisanej z końcem stycznia z Bankiem Polskiej Spółdzielczości.

CZYTAJ WIĘCEJ
selfie
Bezgotówkowo | Cyberbezpieczeństwo

mPay: pierwsza w Polsce niebankowa aplikacja do płatności mobilnych z weryfikacją biometryczną

mPay to pierwszy na rynku, niebankowy podmiot, który umożliwia swoim klientom potwierdzanie tożsamości poprzez tzw. selfie. Zweryfikowane konto pozwala korzystać z rozszerzonego katalogu pomocnych na co dzień funkcjonalności – dostępnych obecnie, jak również takich, które pojawią się w niedługim czasie jako pionierskie ‒ informuje w wydanym komunikacie Spółka.

CZYTAJ WIĘCEJ
STRONA 1 Z 1