Nowości BS w Limanowej: karta płatnicza online i loteria promocyjna Autolokata

Nowości BS w Limanowej: karta płatnicza online i loteria promocyjna Autolokata
Źródło: BS w Limanowej
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Klienci Banku Spółdzielczego w Limanowej mają możliwość złożyć wniosek o kartę płatniczą bez wychodzenia z domu. Mogą także wygrać samochód w kolejnej edycji loterii promocyjnej.

#BSLimanowa: Aby otrzymać kartę wystarczy pobrać wniosek, wypełnić go, zalogować się do bankowości elektronicznej eBankNet i wysłać wniosek #Koronawirus #eBankowość #BankiSpółdzielcze

W obecnej sytuacji korzystanie z płatności zbliżeniowych, jest rekomendowane między innymi ze względu na to, iż pozwala na ograniczenie kontaktu fizycznego, a tym samym przenoszenia koronowirusa.

Jak informuje Bank Spółdzielczy w Limanowej ‒ jeżeli ktoś nie posiada karty płatniczej lub gdy dotychczas używana karta została zablokowana/zastrzeżona z powodu zgubienia/kradzieży lub karta nie posiada funkcji zbliżeniowej – można złożyć wniosek o kartę online.

Wcześniej taka możliwość istniała tylko poprzez bezpośredni kontakt z placówką. Teraz każdy może zrobić to samodzielnie.

Zobacz więcej najnowszych wiadomości o wpływie koronawirusa na gospodarkę >>>

Przyjazna procedura

Wystarczy pobrać wniosek, wypełnić go, zalogować się do bankowości elektronicznej eBankNet i wysłać wniosek.

Jak to zrobić? ‒ instrukcja dostępna na: https://www.bs.limanowa.pl/aktualnosci/zloz-wniosek-o-karte-bez-wychodzenia-z-domu

Oszczędzaj i wygrywaj nagrody

Rozpoczęła się XVIII edycja loterii promocyjnej Autolokata – Bank zaprasza do uczestnictwa. Wystarczy 1000 zł, aby zostać szczęśliwym posiadaczem atrakcyjnych nagród, w tym nagrody głównej samochodu osobowego – Peugeot 208.

Do wygrania 100 wyjątkowych nagród, takich jak i-robot, hulajnoga elektryczna, ekspres do kawy, smartwatch, walizki, wiertarki, bony podarunkowe, o łącznej wartości 80 000 zł.

autolokata
Źródło: BS w Limanowej

Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie w okresie promocyjnym tj. od 15 maja 2020 r. do 31 lipca 2020 r. lokaty o nazwie Autolokata i utrzymanie jej do 31 maja 2021 roku.

Minimalna kwota wpłaty to 1000 zł, a każda wielokrotność tej kwoty jest kolejnym losem w loterii, podwyższającym szanse na wylosowanie nagrody.

Szczegóły Loterii Autolokata XVIII edycja: https://www.bs.limanowa.pl/autolokata-xviii-edycja

I jeszcze jedna informacja: 24 czerwca br. poznanym szczęśliwców poprzedniej, XVII edycji loterii promocyjnej Autolokata.  Przypomnijmy, że główną nagrodą jest samochód osobowy Opel Astra.

Bądź na bieżąco – zapisz się na nasz newsletter >>>

Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej