Nowoczesne zarządzanie IT drogą do realizacji celów firmy

Nowoczesne zarządzanie IT drogą do realizacji celów firmy
Źródło: Atende
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Hasła związane z transformacją cyfrową oraz postępem technologicznymto już stały element strategii rozwoju każdego biznesu.Transformacja cyfrowa powoduje, że kluczowe procesy biznesowe coraz częściej realizowane są dzięki zaawansowanym usługom opartym o technologie informatyczne.

Firmy stają przed wyzwaniem utrzymania tempa rozwoju oraz zapewnienia konkurencyjności, a z drugiej strony korzystanie z usług chmurowych, zapewnienie cyberbezpieczeństwa oraz wsparcie pracowników zdalnych to obszary, które znacząco mogą obciążać działy IT organizacji.

Do tego rosną oczekiwania zarządów firm związane z zapewnieniem ciągłości działania systemów i procesów informatycznych oraz obsługą informatyczną na odpowiednio wysokim poziomie.

Potwierdzeniem tempa transformacji biznesu jest fakt, że dziś już ponad 90% dużych i średnich firm używa usług w chmurze, a tylko jedna na dziesięć organizacji nie korzysta z rozwiązań chmurowych.

Niestety, ponad 90% liderów bezpieczeństwa przyznaje, że w ich organizacji istnieje luka między obecnym i planowanym wykorzystaniem chmury, a możliwością do zapewnienia bezpieczeństwa środowiska cloud. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem zdaje się być zawarcie sojuszu z partnerem technologicznym świadczącym usługi zarządzane.

Oferowane przez Atende usługi IT umożliwiają zapewnienie ciągłości działania procesów i systemów informatycznych na najwyższym poziomie.

Wyspecjalizowane zespoły inżynierskie pomagają w administrowaniu częścią lub całością środowiska IT w sposób elastyczny i dostosowany do potrzeb biznesowych klienta, tak aby mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Ponad 90% liderów bezpieczeństwa przyznaje, że w ich organizacji istnieje luka między obecnym i planowanym wykorzystaniem chmury, a możliwością do zapewnienia bezpieczeństwa środowiska cloud

Korzystanie z Usług IT to doskonałe rozwiązanie dla firm o każdej wielkości, które chcą utrzymać niskie koszty oraz zachować dostęp do najnowszych technologii. Oferta obejmuje szeroki wachlarz usług i to klient decyduje w jakim zakresie oraz w jakim obszarze skorzysta ze wsparcia.

O korzyściach i formach takiej współpracy będzie można dowiedzieć się od praktyków rynku:

Mirosława Deji (CIO Uniqa Polska),

Marka Matusińskiego (Dyrektor IT Agata Meble),

Macieja Osiewacza (Transformation Manager IrisTelecommunication, Grupa Nokia),

którzy wezmą udział w dyskusji podczas spotkania online organizowanego przez Atende przy współpracy z Microsoft pt. „Business First ‒ nowoczesne zarządzanie IT drogą do realizacji celów firmy”.

Spotkanie odbędzie się już 17 czerwca o godz.10.00.

Zapraszamy do rejestracji:

https://marketing-52734.gr8.com/?utm_source=article&utm_medium=alebank&utm_campaign=promotion

Źródło: Atende
Źródło: aleBank.pl