Nowe trendy w sprzedaży produktów finansowych i optymalizacje procesów – rusza rejestracja na IV FBM!

Nowe trendy w sprzedaży produktów finansowych i optymalizacje procesów – rusza rejestracja na IV FBM!
Źródło: VSoft
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Ostatni rok upłynął pod hasłem wielkich niewiadomych i zmian. Banki i inne instytucje stały się tego częścią i musiały odnaleźć się bardzo szybko w zupełnie nowej rzeczywistości. Nie można jednak zapominać o tym, że rynek rządzi się własnymi prawami, pojawiają się bieżące trendy i zapotrzebowania, za którymi sektor finansowy zwyczajnie musi nadążyć ‒ podkreśla firma VSoft.

Część z instytucji była na to przygotowana dzięki przemyślanej i sprawnej organizacji, pozwalającej na bezzwłoczne wdrożenie nowych niezbędnych narzędzi. Część została zmuszona do szybkich zmian i przyspieszonej transformacji cyfrowej.

Co wspiera firmy w planowaniu nieprzewidzianego?  Co pomaga przetrwać burze i iść dalej zgodnie z planem, odpowiadając na wiodące trendy i potrzeby rynku?

O tym, między innymi, będziemy rozmawiać podczas czwartego już otwartego spotkania z serii Financial Business Meeting, tym razem pod hasłem „EKO! Optymalizacja!”.

Tematy webinaru Financial Business Meeting

Podczas webinaru poruszone zostaną zagadnienia związane z nowym trendem i podejściem do sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej różnych produktów finansowych.

Nawiązując do rosnącego zainteresowania eko-inwestycjami, swoimi doświadczeniami i planami na przyszłość z wdrażania rozwiązań automatyzujących proces udzielania produktów ekologicznych podzieli się Łukasz Kozioł, dyrektor departamentu zarządzania produktami, Bank Ochrony Środowiska.

O tym, jak korzystanie z zewnętrznych baz danych i informacji o historii rachunków klienta wspiera sprawniejszą obsługę procesów kredytowych i weryfikację klienta, opowie Jarosław Dębowski, dyrektor departamentu operacyjnego w Kasie Stefczyka.

Poza krótkimi case studies, zaplanowane są panele dyskusyjne, podczas których eksperci i przedstawiciele instytucji finansowych będą dyskutować o różnych aspektach procesów kredytowych, decyzyjnych, zarządzania ryzykiem, konkretnych rozwiązaniach technologicznych wspierających te aspekty. Dyskusja będzie mieć charakter otwarty, a panelistom będzie można zadawać pytania na żywo, poprzez chat.

Zapewnij sobie miejsce w dyskusji już dziś, zarejestruj się tutaj: https://app.livestorm.co/vsoft/iv-fbm-eko-optymalizacja

Więcej o wydarzeniu i panelistach: https://www.vsoft.pl/iv-financial-business-meeting/

Goście Financial Business Meeting, odbywającego się pod hasłem „EKO! Optymalizacja!”

Wśród zaproszonych gości znajdują się, między innymi:

Łukasz Kozioł – dyrektor departamentu zarządzania produktami, BOŚ Bank;

Jarosław Dębowski – dyrektor departamentu operacyjnego, Kasa Stefczyka;

Dominik Wolski – dyrektor ds. rozwoju, Kontomatik;

Wojciech Kabza – dyrektor ds modelowania ryzyka kredytowego mBank;

Łukasz Kawulok – prowadzący, dyrektor rozwoju obszaru bankowości, VSoft;

Justyna Jastrząb – moderator, dyrektor sprzedaży, VSoft;

Jakub Rabong – panelista, analityk działu bankowości, VSoft.

Źródło: aleBank.pl