Nowa twarz Gumtree. Gigant ogłoszeń lokalnych przechodzi metamorfozę i oferuje nowe funkcje

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

1 lipca ruszyła zupełnie nowa platforma Gumtree.pl
Po 11 latach na polskim rynku, jeden z największych serwisów ogłoszeń lokalnych wpro-wadza gruntowne zmiany pod względem funkcjonalności, intuicyjności i przejrzystości

Gumtree – znany na całym świecie serwis ogłoszeń lokalnych uruchomił dziś zupełnie nową platformę w języku polskim. Po 11 latach na polskim rynku, strona Gumtree.pl otrzymała nowy wygląd, jeszcze bardziej intuicyjny, przejrzysty interface i funkcje czyniące zamieszczanie ogłoszeń jeszcze łatwiejszymi.

Nowa platforma Gumtree.pl jest w pełni dostosowana do najnowszych standardów user experience, jest również responsywna, czyli dostosowana do wygodnego przeglądania za pomocą urządzeń mobilnych. Poruszanie się pomiędzy kategoriami tematycznymi i poszczególnymi ogłoszeniami jest dziś jeszcze wygodniejsze, szybsze i bardziej intuicyjne.

Gumtree tworzą internauci – nasi użytkownicy. Od samego początku przykładamy szczególną wagę do sygnałów, jakie od nich otrzymujemy. Nowa platforma powstała również w oparciu o ich sugestie. Mam nadzieję, że serwis przypadnie do gustu  użytkownikom, a zarówno zamieszczanie ogłoszeń, jak i robienie zakupów, będzie dzięki niej jeszcze łatwiejsze  – mówi Katarzyna Merska-Pietrak, Koordynator ds. Komunikacji, Gumtree Polska.

Biuro prasowe Gumtree