Nowa szefowa kanału partnerskiego w Hewlett Packard Enterprise Polska

Nowa szefowa kanału partnerskiego w Hewlett Packard Enterprise Polska
AdobeStock, JHVEPhoto
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Urszula Leciejewska dołączyła do Hewlett Packard Enterprise (HPE), gdzie jako Channel Director odpowiada za polski ekosystem partnerski. W swojej nowej roli zadba o relacje z obecnymi partnerami oraz o rozwój kanału dystrybucji, aby produkty i usługi oferowane przez HPE trafiały do coraz większej liczby odbiorców, poinformowała Firma.

Urszula Leciejewska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze kanału partnerskiego w sektorze IT. Przed dołączeniem do HPE pełniła rolę Channel Managera na Europę Środkowo-Wschodnią w Atlassian.

Wcześniej, przez niemal 10 lat, związana była z Google, gdzie zajmowała regionalne stanowiska, rozwijając kanał partnerski w segmencie usług chmurowych. W swojej karierze pracowała również m.in. w Fujitsu-Siemens, EMC oraz IBM.

Jej największe pasje to muzyka (ma wykształcenie muzyczne) i nowe technologie oraz ich wpływ na rozwój gospodarki. Jest absolwentką kierunku Informatyka w Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, kształciła się także m.in. w Babson College i Harvard Business School w Stanach Zjednoczonych oraz w University of Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Czytaj także: GenAI, dane klientów i etyka

Hewlett Packard Enterprise

Firma Hewlett Packard Enterprise to globalny dostawca rozwiązań technologicznych obejmujących zakres od brzegu sieci aż po chmurę obliczeniową, które pomagają organizacjom szybciej osiągać zamierzone efekty, dzięki odblokowaniu potencjału drzemiącego w gromadzonych przez nie danych.

Wieloletnia historia innowacji, które zmieniają na lepsze sposób, w jaki żyjemy i pracujemy, umożliwia HPE oferowanie unikalnych, otwartych i inteligentnych rozwiązań, udostępnianych w modelu usługowym.

Portfolio HPE obejmuje usługi chmurowe, rozwiązania obliczeniowe, wysokowydajną infrastrukturę obliczeniową (HPC) i sztuczną inteligencję, Intelligent Edge, a także oprogramowanie i pamięć masową.

Dzięki swoim usługom firma pomaga partnerom w opracowywaniu nowych modeli biznesowych, nowych sposobów angażowania klientów i w zwiększaniu wydajności operacyjnej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.hpe.com

Źródło: Hewlett Packard Enterprise Polska