Newsletter dla klientów Allianz

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

allianz.01.250x69Allianz uruchomił cykliczny newsletter "Nie tylko ubezpieczenia". Do wszystkich zainteresowanych raz w miesiącu wysyłane będą ciekawe artykuły i porady dotyczące sytuacji, z jakimi każdy ma do czynienia na co dzień.

Przygotowany przez Allianz newsletter rezygnuje z tematów typowo ubezpieczeniowych, poruszając szeroki zakres zagadnień związanych z bezpieczeństwem w codziennym życiu.

Znajdą się więc w nim informacje związane np. z eksploatacją samochodu, bezpieczną jazdą, porady dotyczące komputera i bezpieczeństwa w sieci. Stałym elementem będą też teksty poświęcone zdrowemu trybowi życia. Nie zabraknie porad związanych z bezpiecznym i efektywnym zarządzaniem finansami osobistymi. Całość będzie uzupełniona o ciekawostki z popularnonaukowego portalu Allianz Knowledge.

„Wprowadzając to rozwiązanie, myśleliśmy o potrzebach naszych klientów, którzy poszukają ciekawych informacji i porad przydatnych w codziennym życiu. Allianz, jako globalna firma ubezpieczeniowa działająca w wielu obszarach, ma dużą wiedzę na tematy związane właśnie z sytuacjami, jakie spotykają nas na co dzień. Tą wiedza chcemy się dzielić z naszymi klientami, bo mamy nadzieję, że dzięki temu często unikną w życiu nieprzewidzianych sytuacji.” – mówi Michał Podogrodzki, dyrektor Departamentu Marketingu w Allianz. Newsletter oraz poświęconą mu stronę można znaleźć pod adresem nietylkoubezpieczenia.pl.

Źródło: PIU