Największa porównywarka rozpoczęła współpracę z największym ubezpieczycielem

Największa porównywarka rozpoczęła współpracę z  największym ubezpieczycielem
Fot. stock.adobe.com / khunkornStudio
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Największa na rynku porównywarka ubezpieczeń rozpoczęła współpracę z PZU – największym polskim ubezpieczycielem. W ofercie rankomat.pl dostępne są teraz pakiety polis komunikacyjnych tego towarzystwa, poinformowała Firma.

W skład pakietu ubezpieczeniowego PZU, który oferuje swoim klientom rankomat.pl, wchodzi obowiązkowe ubezpieczenie OC i ochrona autocasco (polisa AC). Produkt jest dostępny przez telefon, a rankomat.pl oferuje wsparcie 200 doradców. Pomagają oni klientom w wyborze wariantu ubezpieczenia, który najlepiej odpowiada ich potrzebom pod względem oferowanej ochrony.

– Dostarczamy klientom niezależne zestawienia najlepszych produktów oraz pomagamy im w wyborze optymalnego rozwiązania ubezpieczeniowego. Dzięki rozpoczęciu współpracy z PZU rozszerzamy ofertę, udostępniając pakiet komunikacyjny czołowego ubezpieczyciela w Polsce.

Łukasz Janda, dyrektor ds. produktów w rankomat.pl.

Tym samym nasi klienci zyskują dostęp do pełniejszej i bardziej kompleksowej oferty produktowej. My zaś realizujemy naszą misję, by zapewnić satysfakcję z dokonanego wyboru podczas zakupu ubezpieczenia w rankomat.pl – mówi Łukasz Janda, dyrektor ds. produktów w rankomat.pl.

Czytaj także: Polska Izba Ubezpieczeń wraz z Policją o Dniu Ubezpieczenia Samochodu

Partnerstwo PZU z rankomat.pl

PZU odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów, zapewniając im szeroki dostęp do swoich produktów. Chcemy, by nasze rozwiązania były wszędzie tam, gdzie klienci poszukują wartościowej ochrony ubezpieczeniowej.

Dlatego cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączył rankomat.pl. Ta współpraca zwiększa dostępność ubezpieczeń komunikacyjnych PZU i umożliwia dotarcie z naszą ofertą do nowych grup klientów.

Renata Wanat-Szelenbaum, dyrektor Biura Sprzedaży Zdalnej w Grupie PZU.

Jesteśmy przekonani, że produkt PZU spełni oczekiwania kierowców, którzy przed zakupem ubezpieczenia, dokładnie porównują ze sobą oferty różnych towarzystw – zapewnia Renata Wanat-Szelenbaum, dyrektor Biura Sprzedaży Zdalnej w Grupie PZU.

Czytaj także: Grupa PZU z rekordowym zyskiem netto w 2023 roku

15 lat na rynku finansowym

Polisy OC i AC to nie jedyna kategoria produktów dostępnych w rankomat.pl. Korzystając z porównywarki, można również zapoznać się z szeroką ofertą ubezpieczeń mieszkaniowych, turystycznych, zdrowotnych czy życiowych oraz wybrać to rozwiązanie, które odpowiada naszym potrzebom.

Firma od ponad 15 lat pomaga w wygodnym i bezpiecznym zakupie najlepszych ubezpieczeń i produktów finansowych. Ze wsparcia multiporównywarki skorzystało już ponad 2 mln klientów, którzy łącznie zaoszczędzili blisko 1 mld zł.

Rankomat.pl to pierwsza i największa na polskim rynku firma, który oferuje możliwość bezstronnego porównania ofert ponad 30 marek ubezpieczeniowych i 25 bankowych. Użytkownik serwisu może wybrać dopasowany do swoich potrzeb produkt samodzielnie lub z telefonicznym wsparciem jednego z 200 doradców.

Czytaj także: PKO BP przestaje oferować ubezpieczenia komunikacyjne towarzystw ubezpieczeniowych spoza Grupy Kapitałowej banku

Źródło: rankomat.pl