Multimedia Polska: 1 545 mln zł kredytów z Credit Agricole

Multimedia Polska: 1 545 mln zł kredytów z Credit Agricole
Fot. Materiały prasowe Multimedia Polska
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Multimedia Polska zawarły z Credit Agricole CIB oraz Credit Agricole Bank Polska jako pierwotnymi kredytodawcami umowę kredytu terminowego na łączną kwotę 1 515 mln zł z przeznaczeniem na całkowitą spłatę zadłużenia spółki oraz jej akcjonariuszy, a także umowę kredytu obrotowego na kwotę 30 mln zł z przeznaczeniem na finansowanie bieżących potrzeb.

#MultimediaPolska zawarły z #CreditAgricoleCIB oraz #CreditAgricole Bank Polska jako pierwotnymi kredytodawcami umowę kredytu terminowego na łączną kwotę 1 515 mln zł z przeznaczeniem na całkowitą spłatę zadłużenia spółki oraz jej akcjonariuszy @multimedia_pl

„Oprocentowanie kredytu oparte jest na zmiennej stopie procentowej WIBOR dla odpowiednich okresów odsetkowych powiększonej o marżę zależną od wskaźników finansowych. Ostateczna data spłaty kredytów nastąpi po 6 latach” – czytamy w komunikacie.

Na początku marca br. spółka poinformowała, że planuje zorganizować refinansowanie zobowiązań spółki, w tym wcześniejszego wykupu obligacji serii MMP004100520.

Multimedia Polska to trzeci co do wielkości operator kablowy w Polsce.

Źródło: ISBnews