mPay zwróci 10% za parkowanie i bilety kupowane przez aplikację

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
  • 1 czerwca ruszyła promocja "Wakacyjny CashBack od mPay-a".
  • Przez całe wakacje, kupując bilety komunikacyjne lub płacąc za parkowanie przy pomocy aplikacji mPay, użytkownicy otrzymają zwrot 10% poniesionych kosztów.
  • Aby wziąć udział w akcji wystarczy zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym bezpłatną aplikację mPay, wprowadzić do niej kod promocyjny: 2232105 i cieszyć się wygodą, jaką zapewniają błyskawiczne płatności mobilne.

Akcja trwa do 31 sierpnia.
1 czerwca wystartowała akcja „Wakacyjny CashBack od mPay-a”. Inicjatywa ma na celu pokazanie użytkownikom smartfonów i tabletów, jak łatwe, szybkie, wygodne i opłacalne jest regulowanie przy ich pomocy należności za bilety komunikacyjne oraz parkowanie. Przez cały sezon wakacyjny, tj. do końca sierpnia, każdy kto zapłaci za bilet lub parkowanie aplikacją mPay otrzyma zwrot 10% poniesionych kosztów. Aby wziąć udział w akcji wystarczy pobrać bezpłatną aplikację mPay, zainstalować ją na swoim smartfonie lub tablecie i wprowadzić specjalny kod promocyjny: 2232105. 

– Wakacje to czas podróży, zarówno tych dalekich, samochodowych, jak i krótkich, w obrębie jednego miasta. Poprzez „Wakacyjny CashBack od mPay-a” chcemy z jednej strony przekonać Polaków do mobilnego kupowania biletów i opłacania parkingów, z drugiej nagrodzić użytkowników, którzy często korzystają z naszej aplikacji. Częste podróże to świetna okazja, by przekonać się, jak wygodne jest korzystanie z mPay. Wystarczy jedna aplikacja, by szybko i bezpiecznie kupować bilety komunikacyjne w 16 polskich miastach lub płacić za parkowanie w 12 miastach. Mam nadzieję, że dzięki naszej aplikacji wakacyjne wojaże będą dla Polaków jeszcze przyjemniejsze  – mówi Jacek Bykowski, Prezes Zarządu, mPay S.A.

Za pomocą mPay można kupować bilety komunikacyjne w Białymstoku, Częstochowie, Głogowie, Inowrocławiu, Krakowie, Kraśniku, Lublinie, Łodzi, Ostrołęce, Poznaniu, Przemyślu, Radomiu, Rzeszowie, Warszawie, Włocławku i Zduńskiej woli.

Zmotoryzowani użytkownicy mogą łatwo, szybko i wygodnie płacić za parkowanie w Bydgoszczy, Częstochowie, Głogowie, Grudziądzu, Krośnie, Łodzi, Nysie, Ostrołęce, Pabianicach, Poznaniu, Słupsku i Wałbrzychu.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej mPay.

Źródło: mPay