Migracja do chmury i wykorzystanie trwałego nośnika – jak to zrobić dobrze? Atende zaprasza na bezpłatne webinarium

Migracja do chmury i wykorzystanie trwałego nośnika – jak to zrobić dobrze? Atende zaprasza na bezpłatne webinarium
Źródło: Atende S.A.
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Wiele się mówi dzisiaj o migracji do chmury, ale czy osoby odpowiedzialne za ten proces mają pewność, jak go efektywnie zaplanować i przeprowadzić, w szczególności wobec ostatnich wymogów przewidzianych dla umowy z dostawcą usług chmury obliczeniowej określonych przez KNF?

Zdalne zawieranie umów i elektroniczna komunikacja z klientami to podstawa nowoczesnego przedsiębiorstwa finansowego, szczególnie w czasach pandemii, ale czy Twoja firma na pewno wykorzystuje w tym celu najlepsze dostępne narzędzia?

„Chmura i trwały nośnik lege artis – cyfrowa transformacja w świecie finansów” to tytuł bezpłatnego webinarium poświęconego cyfrowej adopcji w sektorze finansowym, na które zaprasza firma Atende. 

Spotkanie online odbędzie się we środę, 24 marca 2021 r., w godzinach 10.00 ‒12.00.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu powinny zarejestrować się, korzystając z formularza dostępnego pod tym linkiem: https://webinarlegeartis.atende.pl/

Podczas spotkania online eksperci poruszą aspekty biznesowe, organizacyjne oraz techniczne zagadnień migracji do chmury i wdrożenia trwałego nośnika opartego o zamkniętą sieć blockchain.

Uczestnicy będą dyskutować m.in. o wyzwaniach wynikających z wymogów Komisji Nadzoru Finansowego względem umowy z dostawcą usług chmury obliczeniowej oraz aspektach prawnych trwałego nośnika.

Wśród prelegentów są przedstawiciele zarządu Microsoft, jak i kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

Będzie można dowiedzieć się, jak w praktyce przebiegał proces migracji, a także jakie korzyści wyniknęły z wdrożenia chmury hybrydowej, w tym Zapasowe Centrum Danych (DRC)  w chmurze, w Polski Gaz TUW.

Ponadto zaprezentowany zostanie pionierski projekt dot. zdalnego zawierania umów ubezpieczeniowych w który były zaangażowane trzy strony – ubezpieczyciel, klient (ubezpieczony) oraz agenci ubezpieczeniowi w firmie ubezpieczeniowej Prevoir. W projekcie zastosowano autorskie rozwiązanie Atende ChainDoc, działające już w ponad 20 instytucjach finansowych w Polsce.

Agenda spotkania:

10:00‒10:10  Powitanie – Jacek Szczepański, wiceprezes Atende;

10:10‒10:30  Firechat: Chmura i trwały nośnik lege artis;
dr Jan Byrski, Kancelaria TKP oraz Konrad Wozikowski, Atende;

10:30‒11:00  Dyskusja panelowa: Cyfrowa adopcja w świecie finansów;
Dariusz Śpiewak, CIO Polski Gaz TUW,
Beata Graczyk, CEO Prevoir,
Michał Jaworski, wiceprezes Microsoft;

Moderator: Jacek Szczepański, wiceprezes Atende;

11:00‒11:20  Droga do chmury;

11:20‒11:40  Case study: Różne chmury w Polski Gaz TUW;

11:40‒12:00  Case study: Cyfryzacja procesów oparta na technologii blockchain w Prevoir.


Zapraszamy.

Materiał partnerski.

Źródło: aleBank.pl