Lech Zasławski dołącza do zarządu banku Credit Agricole

Lech Zasławski dołącza do zarządu banku Credit Agricole
Lech Zasławski. Źródło: Credit Agricole
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Do zarządu banku Credit Agricole dołączył Lech Zasławski. Będzie odpowiadał za obszar finansów. Nowy wiceprezes związany jest z bankiem od 18 lat, od początku w obszarze controllingu, raportowania zarządczego oraz finansów, poinformowała Bank.

Lech Zasławski związany jest z Credit Agricole, a wcześniej LUKAS Bankiem, od 18 lat. Od początku pracował i pracuje w obszarze controllingu, raportowania zarządczego oraz finansów.

Przez ostatnie lata zajmował stanowisko Dyrektora Zarządzającego Obszarem Controllingu i Strategii oraz był członkiem Top Executive Managementu.

Współtworzył kluczowy plan rozwoju banku, dzięki któremu możliwe było zwiększenie inwestycji w wielowymiarową transformację Credit Agricole, poprzez rozszerzenie i przyspieszenie realizacji części założeń strategicznych.

Czytaj także: Credit Agricole liderem w przenoszeniu rachunków między bankami

Priorytety nowego wiceprezesa Credit Agricole

– Dołączenie do zarządu banku, w którym pracuję w zasadzie od początku swojej kariery zawodowej, to dla mnie duże wyróżnienie.

Zawsze zależało mi na tym, żeby mój bank rozwijał się i miał coraz więcej zadowolonych klientów. Nic się tutaj nie zmienia. Nadal będę konsekwentnie o to zabiegał. – mówi Lech Zasławski, nowy wiceprezes zarządu banku Credit Agricole.

Czytaj także: Credit Agricole i EFL zapraszają do udziału w Akcji Czysta Wisła

Biogram

Lech Zasławski jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej, specjalizacja: zarządzanie systemami finansowymi.

Ukończył ponadto International Business Course w Karel de Grote Hogeschool w Antwerpii. Nowy wiceprezes ma 42 lata.

Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci, z pasją uprawia sport, szczególnie crossfit oraz bieganie. Obecnie swoją uwagę kieruje również w stronę muzyki.

Czytaj także: Bank Credit Agricole wprowadza wyszukiwarkę do aplikacji CA24 Mobile

Źródło: Credit Agricole Bank Polska S.A.